Image

Mobilna gra miejska ,,Ballady i romanse” - trwa! Weź udział.

Przypominamy, że w sobotę – 3 września 2022 r. – z okazji Narodowego Czytania, ruszyła Mobilna Gra Miejska pt. ,,Ballady i romanse” realizowana przez zespół Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim.

Kto jeszcze nie wziął udziału, może nadal dołączyć do zabawy! Gra będzie trwała do 10 września włącznie (sobota). Udział w grze jest oczywiście bezpłatny, a na najlepszych czekają nagrody!

Do udziału w grze zapraszamy młodzież, dorosłych oraz całe rodziny. Inauguracja gry miała miejsce 3 września 2022 r. podczas Narodowego Czytania, ale tak, jak wspomnieliśmy wyżej, nadal jeszcze można wziąć w niej udział. Dla maturzystów będzie to doskonała okazja do przypomnienia sobie treści lektury a dla rodzin świetna zabawa. Mimo iż są wyznaczone jasno punkty, które musimy przejść, to sami ustalamy sobie trasę marszruty. A jeżeli komuś nie zależy na czasie i zwycięstwie, to po drodze będzie wiele okazji, żeby przysiąść, wypić kawę i zjeść coś dobrego.

‼ Kod QR niezbędny do udziału w grze:
Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem gry. Szczegółowe zasady gry oraz kod QR są wywieszone przed budynkiem biblioteki (ul. Wojska Polskiego 34, 83-000 Pruszcz Gdański).