Pakiet Mieszkańca

Partnerzy


Agencja Reklamowa Teya

Agencja Reklamowa Teya tworzy strony internetowe; projektuje autorskie layouty strony, logotypy, slajdery, ikony, banery internetowe, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, naklejki, teczki ofertowe, opakowania; oferuje materiały reklamowe: długopisy, breloki, notesy, kalendarze, torby, odzież reklamową.

Adres:

Kossaka 4/10, 83-000 Pruszcz Gdański

Agni

AGNI to prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie poligrafii offsetowej, cyfrowej oraz fotografii.

Adres:

Chopina 30a, 83-000 Pruszcz Gdański

CoffeeService24h

Firma Coffee Service 24h zajmuje się serwisem automatów do kawy, urządzeń zarówno domowych, jak i gastronomicznych. Wspieramy swoimi usługami wiele trójmiejskich hoteli, restauracji, a nawet promów.

Adres:

Józefa Piłsudskiego 7, 83-010 Rotmanka

Edukacyjny Zakątek Pracownia Twórczego Rozwoju Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza

Zespół Edukacyjnego Zakątka połączyło zamiłowanie do szerzenia wiedzy, a także chęć stworzenia nowych i niecodziennych projektów artystycznych czy animacyjnych: robotyka, programowanie w Minecraft, warsztaty krawieckie, zajęcia plastyczne czy zajęcia sportowe. W ramach Pracowni Twórczego Rozwoju działa również Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-P

Adres:

Kochanowskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański

FOTOINLOVE Magdalena Chacińska

Firma oferuje usługi w zakresie wykonywania fotografii rodzinnej, plenerowej, sesji narzeczeńskich i ślubnych.

Adres:

ul. Jana Kasprowicza 19/1, 83-000 Pruszcz Gda...

Good Choice

Good Choice już od 15 lat zajmuje się dostarczeniem najwyższej jakości gadżetów z logo firmy. Odzież, długopisy, teczki i wiele więcej – znajdziesz tam pełną ofertę materiałów reklamowych. Oprócz tego chętnie zamą się również eventami, poligrafią i nadrukami.

Adres:

Józefa Waląga 10/2, 83-000 Pruszcz Gdański

Jagódka Manufaktura Prezentów

Jagódka to miejsce, w którym można znaleźć kartki na wszelkie okazje, świeczki urodzinowe, girlandy, przeróżne imprezowe gadżety oraz upominki na każdą okazję. 

Adres:

ul. Polskich Kolejarzy 24, 83-000 Pruszcz Gda...

Ksero wszystko o papierze

W punkcie Ksero - wszystko o papierze mieszczącym się w hali Moje Targowisko, znajdzie pomoc każdy uczeń, student czy właściciel firmy. Wśród świadczonych przez nas usług znajduje się wykonanie ksero, skanowanie, wydruk dokumentów, oprawa prac dyplomowych.

Adres:

ul. Polskich Kolejarzy 5/4, 83-000 Pruszcz Gd...

NUTRISHOP

Sklep Nutrishop Pruszcz Gdański oferuje usługi wsparjące trening. Zajmuje się sprzedażą specjalistycznych odżywek i suplementów diety dla sportowców, odzieży i akcesoriów sportowych. Jako profesjonaliści służą również wiedzą i szczerą radą w świecie odżywek i suplementów.

Adres:

ul. Kochanowskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański

Piekarnia Sobowidz

Piekarnia Sobowidz jest firmą rodzinną, która od 1992 nieprzerwanie dostarcza pieczywo do Waszych domów. Ich produkcja piekarnicza i cukiernicza oparta jest na tradycyjnych oraz własnych rec...

Adres:

ul. Chopina 16a, 83-000 Pruszcz Gdański

Uwaga: Sklepy piekarniczo-cukiernicze na terenie Pruszcza Gdańskiego

Pracownia florystyczna Alexa Flowers & Decorations

Pracownia Alexa Flowers & Decorations to miejsce tworzone przez dyplomowanych florystów, z artystyczną duszą i wieloletnim doświadczeniem.

Adres:

Grunwaldzka 38a, 83-000 Pruszcz Gdański

PRG Taxi

PRG Taxi działa na terenie Pruszcza Gdańskiego i okolic 24/h. TPRG Taxi świadczy szeroki zakres usług, wśród nich są usługi z zakresu przewózu osób oraz przewozu zwierząt, towarów, odbiór paczek oraz zrobienie i dostarczenie zakupów.

Adres:

Pruszcz Gdański

Salon Optyczny OPTYLUX

Salon Optyczny OPTYLUX tworzy grupę pozytywnie nastawionych ludzi, którzy chcą aby otaczający świat był równie niepowtarzalny, oryginalny i wyjątkowy jak okulary, które można u nich kupić. Od początku swojej działalności kierują się zasadami wysokiej jakości oraz współpracą z najlepszymi i sprawdzonymi firmami. Do swojej oferty na bieżąco wprowa

Adres:

ul. Dobrowolskiego 8/3, 83-000 Pruszcz Gdańsk...

Soundfish

Soundfish jest pruszczańską firmą świadczącą usługi na terenie całej polski w zakresie technicznej obsługi imprez - nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, a teraz również transmisji on-line.

Adres:

Broniewskiego 8, 83-000 Pruszcz Gdański

Studio Kosmetologii Estetycznej ESTETICA

Studio Estetica zaprasza do świata ściśle związanego z medycyna estetyczną. Jesteśmy profesjonalnym salonem, w którym znajdziesz rozwiązanie wielu swoich problemów bezpośrednio związanych ze skórą twarzy oraz ciała. Ponadto Estetica oferuje usługi fizjoterapeutyczne, pomaga w dolegliwościach bólowych poprzez m.in. masaż leczniczy, aby zniwelować bó

Adres:

Nad Radunią 47, 83-000 Pruszcz Gdański

Usługi Samochodowe Grupa Janisz Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa

Usługi Samochodowe Grupa Janisz Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa oferuje swoim Klientom kompleksowe naprawy samochodów. Firmę wyróżniają usługi ponad zwykły standard napraw, takich jak usługa door to door czy oddzielne stanowisko wydawania samochodów po naprawach blacharsko-lakierniczych. W serwisie możecie Państwo wykonać również u

Adres:

ul. Batalionów Chłopskich 5, 83-000 Pruszcz G...

WOK Restauracja Aura i catering

Restauracja Aura prowadzona jest przez doświadczony zespoł firmy WOK. Specjalnością tego miejsca są potrawy kuchni tradycyjnej oraz europejskiej. Pruszczanie oraz bywalcy trójmiejskich bankietów doskonale znają wyroby tej firmy. Smaczne i zawsze świeże dania można spróbować odwiedzając Restaurację Aura, a na specjalne zamówienie profesjonalny zespó

Adres:

ul. Korzeniowskiego 1D, 83-000 Pruszcz Gdańsk...