Czytaj książki Katarzyny Michalak i wygrywaj!

 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim we współpracy z Wydawnictwem Znak zaprasza do udziału w akcji Rok Katarzyny Michalak.
                
               
                
                
                
                
                
                 

  • Maraton czytelniczy oraz konkurs na recenzję

W ramach akcji pt. Rok Katarzyny Michalak zapraszamy do udziału w: „Maratonie czytelniczym” oraz „Konkursie na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak”.
  •  Szczegóły zabawy:
Maraton czytelniczy W maratonie czytelniczym udział może wziąć każdy zainteresowany. Wystarczy tylko zgłosić w swojej bibliotece chęć wzięcia udziału w maratonie. Wówczas czytelnik otrzyma od bibliotekarki planszę ze wszystkimi książkami Katarzyny Michalak. Przy wypożyczeniu jednej z książek tejże autorki, pracownik biblioteki dokona potwierdzenia na odwrocie planszy. Każdy uczestnik, który wypożyczy 15 książek Katarzyny
 Michalak w ciągu roku, otrzyma nagrodę w postaci najnowszej, wydanej przez Znak, książki Katarzyny Michalak z autografem autorki.

Konkurs na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak

Czytelnik przesyła recenzje dowolnej książki Katarzyny Michalak w terminie do 31.12.2023 na adres: rokmichalak@znak.com.pl z  dopiskiem „Konkurs na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak”. 8 najlepszych recenzji ukaże się w najnowszej powieści Katarzyny Michalak, a autorzy recenzji zostaną nagrodzeni również książkami!