Image

Wsparcie i pomoc finansowa dla przedsiębiorców - spotkanie 15.02.2023 r.

Chcesz rozwinąć swój biznes? Brakuje Ci środków? Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej? Przyjdź na spotkanie informacyjno-szkoleniowe pt. Pożyczka Inwestycyjna II, Poręczenie. W ramach spotkania przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) opowiedzą, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się także, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki. Podczas spotkania ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.
 
Spotkanie odbędzie się 15 lutego 2023 r. o godz. 14:30 w sali posiedzeń Urzędu Miasta Pruszcz Gdański (ul. Grunwaldzka 20, parter).

Program spotkania:
14:15 Rejestracja uczestników.
14:30 Prezentacja — pożyczki unijne dla przedsiębiorców, poręczenie.
15:00 Omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia).
15:30 Pożyczki, dokumentacja - pytania.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu? Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.