• Home
  • Świąteczna “Metropolia za pół ceny” - Obszar Metropolitalny zaprasza firmy i instytucje do udziału
Image

Świąteczna “Metropolia za pół ceny” - Obszar Metropolitalny zaprasza firmy i instytucje do udziału

W imieniu OM GGS zapraszamy hotele, teatry, właścicieli atrakcji turystycznych i innych miejsc, gdzie można spędzić wolny czas, do wzięcia udziału w świątecznej edycji “Metropolii za pół ceny”. Pod wspólnym szyldem akcji przedsiębiorcy i instytucje będą sprzedawać vouchery na swoje usługi za 50 proc. ceny z datą realizacji na przyszły rok. Nabór ofert do 11 grudnia, sprzedaż voucherów online - do 11 do 20 grudnia.

Szalejąca w Polsce pandemia koronawirusa spowodowała spustoszenie w branży turystycznej, z którą gminy i miasta metropolii są silnie związane. Decyzje Rządu ograniczające ich działanie przez kolejne tygodnie budzą obawy, że wielu nie przetrwa tego kryzysu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i turystów 58 metropolitalnych samorządów zachęca do udziału w akcji „Poznaj Metropolię za pół ceny”.

Do 11 grudnia  OMGGS czeka na zgłoszenia hoteli, instytucji kultury i sztuki, ośrodków sportu i rekreacji etc. Organizatorzy nie wykluczają także innych firm. Warto się zgłosić! Jak to zrobić? Wystarczy wysłać maila na adres turystyka@metropoliagdansk.pl zawierającego:
  • nazwę zgłaszanego obiektu, oferowane usługi w promocyjnych cenach, 
  • proponowany okres realizacji voucherów (rekomendujemy do końca grudnia 2021), 
  • zdjęcia,
  • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem.  
Szczegóły na stronie: www.metropoliagdansk.pl/zapolceny

Wirtualna akcja promocyjna odbędzie się od 11 do 20 grudnia 2020 r. na stronie internetowej www.metropoliagdansk.pl/zapolceny. Przedstawione zostaną tam  oferty Partnerów: hoteli, teatrów,  atrakcji turystycznych i innych miejsc, gdzie będzie można spędzić wolny czas. Przedsiębiorcy będą także mogli samodzielnie wybrać czas ważności voucherów, nie krótszy niż do 31 marca 2021 r. Sprzedaż odbywać się będzie na stronach internetowych firm.