• Home
  • Otwarty konkurs projektów na realizację zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu
Image

Otwarty konkurs projektów na realizację zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu

Zapraszamy do zapoznania się z otwartym konkursem projektów na realizację w roku 2022 zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Miasta Pruszcz Gdański.

Ogłoszenie nr 1
Rodzaj zadania: „Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju piłki nożnej na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2022”.

Szczegóły dotyczące przedmiotu konkursu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.pruszcz-gdanski.pl/oferta-ngo/10792/ogloszenie-nr-1

Ogłoszenie nr 2
Rodzaj zadania: „Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju rugby na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2022”.

Szczegóły dotyczące przedmiotu konkursu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.pruszcz-gdanski.pl/oferta-ngo/10793/ogloszenie-nr-2

Ogłoszenie nr 3
Rodzaj zadania: „Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju piłki siatkowej na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2022”.

Szczegóły dotyczące przedmiotu konkursu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.pruszcz-gdanski.pl/oferta-ngo/10794/ogloszenie-nr-3

Ogłoszenie nr 4
Rodzaj zadania: „Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju piłki koszykowej na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2022”.

Szczegóły dotyczące przedmiotu konkursu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.pruszcz-gdanski.pl/oferta-ngo/10795/ogloszenie-nr-4.

Ogłoszenie nr 5
Rodzaj zadania: „Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju taekwondo na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2022”.

Szczegóły dotyczące przedmiotu konkursu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.pruszcz-gdanski.pl/oferta-ngo/10796/ogloszenie-nr-5