31. Finał WOŚP

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia 2022 roku. Tego dnia w całym kraju wolontariusze przeprowadzą jednodniową zbiórkę publiczną, która w tym roku odbywa się pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich — małych i dużych!

VII Pruszczański Bieg dla WOŚP ♥️ czyli...
START i META biegu zlokalizowane będą na bieżni lekkoatletycznej przy Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Pruszczu Gdańskim w godzinach od 11:00 do 14:00. Każdy uczestnik wydarzenia musi pokonać minimum 1 okrążenie bieżni... jest to dystans ok. 360 metrów... dla wytrzymałych dystans max. to 12 000 metrów (12 km) to ok. 31 okrążeń naszej bieżni.

Imprezę organizuje Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

 

Pruszczański sztab WOŚP

W naszym mieście sztab WOŚP znajduje się przy ul. Niemcewicza 1, szefem sztabu jest Andrzej Ślusarczyk, kontakt: hala@zso1.pl, +48 602 783 626. 

eSkarbonka pruszczańskiego sztabu

Jeśli masz ochotę, możesz bez wysiłku, bez wychodzenia z domu wesprzeć WOŚP i dorzucić się do pruszczańskiej eSkarbonki — znajdziecie ją pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/dd9ycm

 

VII Pruszczański Bieg dla WOŚP

Finałowi WOŚP towarzyszyć będzie VII Pruszczański Bieg dla WOŚP. Start i meta biegu zlokalizowane będą na bieżni lekkoatletycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Pruszczu Gdańskim w godzinach od 11:00 do 14:00. Każdy uczestnik wydarzenia musi pokonać minimum 1 okrążenie bieżni oznacza to dystans ok. 360 metrów. Dla wytrzymałych dystans maksymalny to 12 000 metrów (12 km) czyli 31 okrążeń naszej bieżni. Udział w biegu jest odpłatny minimum 20 złotych płatne do puszki WOŚP w biurze biegu zorganizowanym w Hali Sportowej przy ulicy Juliana Ursyna Niemcewicza 1 lub do e-skarbonki WOŚP pod linkiem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/dd9ycm Na ten moment wszystkie pakiety startowe są już przydzielone, zapraszamy do kibicowania.
 

Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj na stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/events/779013816924083/?active_tab=discussio