Image

Czytaj książki Katarzyny Michalak i wygrywaj!

W ramach akcji pt. Rok Katarzyny Michalak zapraszamy do udziału w: „Maratonie czytelniczym” oraz „Konkursie na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak”. Organizatorem akcji jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim we współpracy z Wydawnictwem Znak.

Maraton czytelniczy - wygraj książkę z autografem autorki
W maratonie czytelniczym udział może wziąć każdy zainteresowany czytelnik. Wystarczy tylko zgłosić w swojej bibliotece chęć wzięcia udziału w maratonie. Wówczas osoba zgłoszona otrzymuje od bibliotekarki planszę ze wszystkimi książkami Katarzyny Michalak. Przy wypożyczeniu jednej z książek tejże autorki, pracownik biblioteki dokona potwierdzenia na odwrocie planszy. Każdy uczestnik, który wypożyczy 15 książek Katarzyny Michalak w ciągu roku, otrzyma nagrodę w postaci najnowszej, wydanej przez wydawnictwo Znak, książki Katarzyny Michalak z autografem autorki.

Konkurs na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak
W ramach tego konkursu czytelnik przesyła recenzje dowolnej książki Katarzyny Michalak. Recenzja musi zostać wysłana do 31.12.2023 r. na adres: rokmichalak@znak.com.pl z  dopiskiem „Konkurs na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak”. 8 najlepszych recenzji ukaże się w najnowszej powieści Katarzyny Michalak, a autorzy recenzji zostaną nagrodzeni również książkami!

Z regulaminem tej akcji można zapoznać się na stornie biblioteki pod adresem: www.biblioteka-pruszcz.pl
 

Katarzyna Michalak urodziła się w 1969 roku w Warszawie. Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. Jest uznawana za jedną z najbardziej wszechstronnych, polskich pisarek. Pisze powieści obyczajowe, sensacyjne oraz erotyki, a nawet powieści fantasy. Swój debiut literacki miała w 2008 roku. Wówczas wyszła jej powieść obyczajowa "Poczekajka", która szybko stała się bestsellerem. W 2009 roku pojawiła się kontynuacja tej powieści pod tytułem "Zachcianek", która w maju 2009 roku zajęła szóste miejsce wśród najlepiej sprzedających się książek na liście bestsellerów Andrzeja Roztockiego, publikowanej przez Rzeczpospolitą. Powieść ta była jedną z 10 najlepiej sprzedających się książek w 2008 roku. Według Biblioteki Analiz, Katarzyna Michalak znajdowała się na pierwszym miejscu pod względem liczby książek, które utrzymywały się na listach bestsellerów w 2014 roku. Jej książki są pełne emocji, błyskotliwych dialogów oraz wartkiej akcji.

Zapoznaj się z listą książek autorki >>>