• Home
  • Szkoła z Gigantami - nauka programowania i matematyka online
Image

Szkoła z Gigantami - nauka programowania i matematyka online

"Szkoła z Gigantami" to cykl webinarów na kanale YouTube, prowadzony przez najlepszych trenerów programowania i matematyki. Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja. 
 
W ramach "Szkoły z Gigantami" uczestnicy mogą wziąć udział w czterech tematycznych webinarach z nauki programowania oraz w dwóch z matematyki, dotyczących testu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.
 
„Programowanie w czterech wymiarach gamingu” – to cykl bezpłatnych webinarów z programowania na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zajęcia prowadzone są przez najlepszych trenerów, w dwóch grupach wiekowych: 7-11 lat oraz 12-19 lat. Na młodszą grupę wiekowej czekają cztery spotkania tematyczne z zakresu różnych typów rozgrywek: klasycznej rywalizacjitower defensetanks oraz battle royale. Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTMLCSSJavaScript.

"Matematyczni Giganci - próbny test ósmoklasisty i maturzysty" - w trakcie tych webinarów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty i maturzysty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.

Dodatkowo placówki z największą liczbą uczestników otrzymają atrakcyjne nagrody: voucher na nowy sprzęt IT i darmowy kurs programowania.

Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na stronie:
www.giganciprogramowania.edu.pl/wydarzenia/szkola-z-gigantami-zapisy