Image

Zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń w tegorocznej Loterii PIT!

Zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń w tegorocznej Loterii PIT! W Loterii PIT mogła wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która składając deklarację PIT, wskazała w niej jako miejsce zamieszkania adres z terenu miasta Pruszcz Gdański. Po prawidłowym wypełnieniu formularza i wysłaniu zgłoszenia każdy uczestnik otrzymał unikatowy kod rejestracyjny na wskazany numer telefonu oraz e-mail. To właśnie te numery będą widoczne podczas losowania nagród.

W tegorocznej odsłonie Loterii PIT udział wzięły 5253 osoby, z czego 358 zadeklarowało, że rozlicza się w Pruszczu Gdańskim po raz pierwszy.


Nagrodami w loterii są:
  • nagroda główna: hybrydowy samochód osobowy Fiat 500. W skład nagrody wchodzi także opłata za rejestrację i ubezpieczenie samochodu oraz kwota, która zostanie potrącona i przeznaczona na zapłatę podatku od wygranej,
  • nagroda druga: 5 000 zł wraz z podatkiem od wygranej.
Losowanie nagród odbędzie się 14 maja 2024 r., we wtorek o godz. 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta Pruszcz Gdański. Informację o transmisji online przekażemy w osobnej aktualności.

Po zakończeniu losowania jego wyniki, w postaci wylosowanych kodów, będzie można znaleźć na stronie www.pitwpruszczu.pl.