Image

Odmienione pomieszczenia w SP4

Zakończono kolejne prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 4 i należących do szkoły oddziałach przedszkolnych. Remont w placówce edukacyjnej to ogromne wyzwanie, każda wolna chwila przeznaczona była na logistyczne dopięcie zaplanowanych prac. Efekty tych działań można podziwiać już dziś, gratulujemy zaangażowania i zapału do realizacji tego niełatwego zadania.

Nie spoczywamy na laurach, zakończone właśnie prace remontowe dają nam powód do dumy. Tak dzieci i młodzież, jak i nauczyciele pozytywnie reagują na zmiany jakie zachodzą w naszej placówce. Dbamy o to, aby odnowione pomieszczenia dostały oprócz oczywistej świeżości, także odrobinę nowoczesności. W planach mamy już kolejne pomieszczenia, na pewno pochwalimy się jak tylko uda nam się zakończyć kolejne przedsięwzięcia – wyjaśnia Paweł Biesiekierski Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim.

Jakie pomieszczenia uległy przemianie:
  1. Stołówka, której remont zakończył się ostatecznie w grudniu 2021 r. Dziś wygląda nowocześnie, jest przestronna i korzystanie z niej to ogromna przyjemność.
  2. Gabinet Szkolnego Samorządu Uczniowskiego, powstał z dwóch pomieszczeń, które do tej pory miały inne przeznaczenie. Dziś służy uczniom, którzy sami wybrali do niego wyposażenie.
  3. Hol, schody i pomieszczenie dla pracowników obsługi w siedzibie oddziałów przedszkolnych nabrały nowego blasku i elegancji. Spędzanie czasu w takich pomieszczeniach to ogromna przyjemność.
  4. Nowy wygląd uzyskał także pokój nauczycielski, w którym nauczyciele mogą wygodnie i komfortowo planować kolejne wyzwania dla swoich podopiecznych.
  5. Gablota z pucharami szkolnych sukcesów sportowych również odzyskała blask. Dziś nikomu już nie umknie jak pracowitych i zdolnych mamy w tej szkole uczniów.
Środki na remont pochodzą z budżetu Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański, w ramach remontu stołówki zostały zaangażowane także środki z programu „Posiłek w szkole i domu”.