Image

Odbyło się losowanie nagród w Loterii PIT 2022!

Nagrody w Loterii PIT w Pruszczu Gdańskim zostały rozlosowane! Udział w Loterii PIT zgłosiło 4449 mieszkańców miasta Pruszcz Gdański. Wyniki losowania, w postaci wylosowanych kodów, można znaleźć na stronie loterii: www.pitwpruszczu.pl.

Rozlosowane zostały następujące nagrody:
  • nagroda główna: samochód osobowy hybrydowa TOYOTA YARIS z rocznika 2022. W skład nagrody wchodzi także opłata za rejestrację i ubezpieczenie samochodu oraz kwota, która zostanie potrącona i przeznaczona na zapłatę stosownego podatku od wygranej,
  • druga nagroda: 5 000 zł wraz podatkiem od wygranej.
Do każdej z nagród wylosowano laureata głównego oraz dwóch laureatów rezerwowych. Osoby te przejdą teraz proces weryfikacji zgodnie z Regulaminem Loterii PIT. W przypadku negatywnej weryfikacji laureata głównego, weryfikowane będą kolejno zgłoszenia rezerwowe. Pierwsze telefony weryfikacyjne zostaną wykonane jeszcze dziś, cała procedura zakończy się najpóźniej do 15 lipca 2022 r.

O miejscu i czasie odbioru nagród poinformujemy po pozytywnie zakończonej procedurze weryfikacyjnej. Informacje o uroczystości wręczenia nagród zostaną opublikowane na miejskim serwisie www.pruszcz-gdanski.pl oraz na stronie loterii www.pitwpruszczu.pl.