• Home
  • XXI edycja Programu Stypendiów Pomostowych
Image

XXI edycja Programu Stypendiów Pomostowych

Stypendia "pomostowe" to program, skierowany do tegorocznych maturzystów pochodzących z rodzin byłych pracowników PGR, którzy zakwalifikowali się na pierwszy rok studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich ( nie dotyczy kierunków służb mundurowych). O stypendium mogą się ubiegać tegoroczni maturzyści, uczniowie liceów, techników i szkół branżowych II stopnia, którzy ukończyli szkołę w 2022 r.


Stypendium pomostowe przyznawane jest tylko na okres pierwszego roku studiów. Wniosek o stypendium należy wypełnić on-line na stronie www.stypendia-pomostowe.pl. Aplikacja internetowa aktywna będzie od 4 lipca 2022 do 16 sierpnia 2022.

Wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wraz z kompletem załączników należy złożyć w Oddziale Terenowym KOWR ( najbliższy miejscu zamieszkania) do 25 sierpnia 2022 r.
KOWR Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim, 83-000 Pruszcz Gdański, ul. Powstańców Warszawy 28.Więcej informacji i regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów na stronie: stypendia-pomostowe.pl