• Home
  • XVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”
Image

XVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”

Wraz ze stowarzyszeniem "Pomorskie w Unii Europejskiej", partnerem i fundatorem jednej z nagród specjalnych, zapraszamy uczniów pomorskich szkół ponadpodstawowych do udziału w XVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”.

Zainteresowane szkoły ponadpodstawowe powinny przesłać do dnia 1 grudnia 2020 r. formularz zgłoszeniowylink na adres: kontakt@gwiezdnykrag.pl I etap - szkolny, odbędzie się 3 grudnia 2020 roku.

Przygotowano atrakcyjne nagrody. Najlepszy finalista otrzyma miesięczny płatny staż w Parlamencie Europejskim na zaproszenie Janusza Lewandowskiego Posła do Parlamentu Europejskiego. Wszyscy laureaci-finaliści otrzymają możliwość studiowania na Uniwersytecie Warszawskim na kierunkach europeistyka, europeistyka – integracja europejska, kulturoznawstwo – wiedza o kulturze, European Politics and Economics.

Organizatorami XVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” są: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce oraz sieć Informacji Europejskiej Europe Direct w Polsce.

Stowarzyszenie "Pomorskie w Unii Europejskiej" jest fundatorem nagrody specjalnej dla najlepszej uczestniczki/najlepszego uczestnika z województwa pomorskiego.

Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie https://gwiezdnykrag.pl/
W razie jakichkolwiek pytań dot. I etapu Olimpiady można kontaktować się z Komitetem Organizacyjnym
Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct – Słupsk - tel. 794 725 448, mail: kontakt@gwiezdnykrag.pl