Image

Otwieramy katalog partnerów Pruszczańskiej Karty Mieszkańca!

To już! Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi partnerami programu Pruszczańska Karta Mieszkańca. Otwieramy katalog partnerów, w którym znajdziecie firmy, organizacje i instytucje oferujące zniżki bądź ulgi dla posiadaczy aktywnej Karty Mieszkańca. Wśród naszych partnerów są: punkt przeglądu i naprawy ekspresów do kawy, kwiaciarnia, punkt ksero, fotograf, sklep z odżywkami, piekarnia, restauracja, salon optyczny, taxi i serwis samochodowy.

To nie koniec, bo katalog partnerów wciąż się rozwija i powiększa. Dlatego warto zaglądać na portal mieszkańca, żeby być na bieżąco z najnowszymi promocjami i skorzystać z usług lub zrobić zakupy w Pruszczu Gdańskim! Najlepszym sposobem na otrzymywanie świeżych informacji jest newsletter - przy zainteresowaniach w zakładce „Profil” zaznacz opcję „Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera” – wtedy na pewno nic cię nie ominie.
 
Jak korzystać ze zniżek i ulg z kartą?
Aby korzystać ze zniżek należy okazać swoją kartę – elektroniczną lub plastikową – w punkcie, który jest naszym partnerem. Karta zostanie zweryfikowana przy pomocy czytnika i jeśli jest aktywna, użytkownikowi zostanie przyznana zniżka.
Szczegóły dotyczące oferowanych ulg i zniżek poszczególnych partnerów znajdują się w ich opisach w naszym katalogu. Każdy z partnerów oznaczony jest także specjalną etykietą z nazwą Partner Pruszczańskiej Karty Mieszkańca.
 
Odbierz swoją kartę już dziś
Nie masz jeszcze swojej karty? Nic prostszego! Złóż wniosek online lub w Urzędzie Miasta w Pruszczu Gdańskim. Złożenie wniosku jest połączone z założeniem konta na portalu, więc wystarczy wybrać w menu zakładkę „załóż konto”. Dołącz do użytkowników karty, korzystaj ze zniżek i wspieraj lokalnych przedsiębiorców.
 
Dołącz do partnerów Karty Mieszkańca

Jeśli prowadzisz firmę lub organizację na terenie Pruszcza Gdańskiego, dołącz do grona partnerów. Dzięki współpracy masz szansę na promocję swojej oferty i wzmocnienie świadomości swojej marki wśród pruszczan. Potrzebne informacje znajdziesz w zakładce „Jak zostać partnerem”, ale możesz też skontaktować się z nami drogą mailową lub telefonicznie: partnerzy@mieszkamwpruszczu.pl, tel. +48 58 775 99 58, tel. +48 58 775 99 59.