Image

Losowanie nagród w Loterii PIT - transmisja

Do tegorocznej edycji Loterii PIT zgłosiło swój udział 5114 pruszczan, niebawem poznamy zwycięzców. Losowanie nagród odbędzie się w czwartek, 11 maja 2023 r. o godz. 12:00. Przebieg losowania będzie można obejrzeć na żywo w oknie poniżej. Aby uruchomić transmisję, należy kliknąć przycisk play. Okno będzie nieaktywne do godziny. 12:00.

 

Zapis transmisji zostanie udostępniony wkrótce.

Dnia 7 maja 2023 r. zakończył się etap zgłoszeń w miejskiej Loterii PIT. Akcja trwała od 1 marca 2023 r. i mogła w niej wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która składając deklarację PIT, wskazała w niej jako miejsce zamieszkania adres z terenu miasta Pruszcz Gdański. Po prawidłowym wypełnieniu formularza i wysłaniu zgłoszenia każdy uczestnik otrzymał unikatowy kod rejestracyjny na wskazany numer telefonu oraz e-mail. To właśnie te numery będą widoczne podczas losowania nagród.

Nagrodami w loterii są:
  • nagroda główna: samochód osobowy TOYOTA YARIS HYBRID 2023. W skład nagrody wchodzi także opłata za rejestrację i ubezpieczenie samochodu oraz kwota, która zostanie potrącona i przeznaczona na zapłatę podatku od wygranej,
  • nagroda druga: 5 000 zł wraz z podatkiem od wygranej.
Losowanie nagród odbędzie się 11 maja 2023 r., w czwartek o godz. 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta Pruszcz Gdański.

Po zakończeniu losowania jego wyniki, w postaci wylosowanych kodów, będzie można znaleźć na stronie www.pitwpruszczu.pl.

W przypadku pojawienia się problemów z transmisją, takich jak zacięcie obrazu, należy odświeżyć stronę w przeglądarce internetowej.