Pobierz aplikację
apple app store google play store huwaweii app gallery
  • Home
  • Wydarzenia
  • "Pruszcz w różu z wąsem" – zaproszenie na Dzień Profilaktyki Zdrowia

"Pruszcz w różu z wąsem" – zaproszenie na Dzień Profilaktyki Zdrowia

8 listopada 2025 r. to data, którą warto zapamiętać! Fundacja Dobre Znaki we współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim zaprasza na wyjątkowe wydarzenie poświęcone profilaktyce zdrowia pod hasłem "PRUSZCZ W RÓŻU Z WĄSEM".

Wydarzenie to jest skierowane przede wszystkim dorosłych mieszkańców Pruszcza Gdańskiego. Celem jest zwiększenie świadomości na temat profilaktyki zdrowotnej, ze szczególnym uwzględnieniem raka piersi i raka jądra.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 8 listopada 2025 roku, w godzinach 10:00-13:00 w Centrum Kultury i Sportu przy ul. Chopina 34 w Pruszczu Gdańskim.

Czego możemy się spodziewać?

Organizator, Fundacja Dobre Znaki, zaplanował serię wartościowych warsztatów i pokazów prowadzonych przez specjalistów:

  • z fizjoterapeutką
  • z fizjoterapeutką uroginekologiczną
  • z psycholożką
  • z ekspertem samobadania
  • oraz warsztaty pod tytułem "Relaksu w biurze, możliwe?"

Wydarzenie to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o profilaktyce nowotworowej i nabyć praktycznych umiejętności, które mogą uratować życie. Zachęcamy wszystkich zaproszonych do wzięcia udziału!

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Janusz Wróbel.