Image

Rozlicz PIT w Pruszczu Gdańskim i wygraj samochód!

Czy wiesz jaki wpływ na budżet miasta ma Twój podatek? Ile pieniędzy z Twojego podatku trafia do budżetu i na jakie zadania są przeznaczane?

Wpływy z podatków przekazywane są nie tylko na infrastrukturę miejską, czyli nowe drogi, chodniki, place zabaw, parki, obiekty sportowe, ścieżki rowerowe czy małą architekturę. Twój podatek ma bardzo duży wpływ również na realizację innych zadań, takich jak oświata, ochrona środowiska, transport, pomoc społeczna, kultura i sport, ochrona zdrowia czy bezpieczeństwo. Rozliczając podatek dochodowy w Pruszczu Gdańskim w realny sposób wspierasz budżet miasta i masz wpływ na rozwój poszczególnych obszarów życia w mieście.

Rozliczając PIT w Pruszczu Gdańskim masz też szansę na wylosowanie Toyoty Yaris 2020 z napędem hybrydowym lub nagrody pieniężnej w wysokości 5000 zł. Wystarczy wejść na stronę www.pitwpruszczu.pl, wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy i 12 maja cieszyć się ze zwycięstwa. Może to właśnie Ty zdobędziesz w tym roku nagrodę główną. Nie czekaj i już dziś zgłoś się do udziału w Loterii PIT.