Image

Nagrody w Loterii PIT w Pruszczu Gdańskim zostały rozlosowane!

Nagrody w Loterii PIT w Pruszczu Gdańskim zostały rozlosowane. Udział w Loterii PIT zgłosiło 4197 mieszkańców miasta Pruszcz Gdański. Wyniki losowania, w postaci wylosowanych kodów, można znaleźć na stronie loterii https://www.pitwpruszczu.pl.

Rozlosowane zostały następujące nagrody:
  • nagroda główna: samochód osobowy hybrydowa TOYOTA YARIS. W skład nagrody wchodzi także opłata za rejestrację i ubezpieczenie samochodu oraz kwota, która zostanie potrącona i przeznaczona na zapłatę stosownego podatku od wygranej,
  • nagroda druga: 5 000 zł wraz podatkiem od wygranej.
Do każdej  z nagród wylosowano: laureata głównego oraz dwóch laureatów rezerwowych. Każde zgłoszenie przejdzie teraz proces weryfikacji zgodnie z Regulaminem Loterii PIT. W przypadku negatywnej weryfikacji laureata głównego, weryfikowane będą kolejno, zgłoszenia rezerwowe.

Pierwsze telefony weryfikacyjne zostaną wykonane jeszcze dziś, cała procedura weryfikacyjna zakończy się najpóźniej do 15 lipca 2021 r.

O miejscu i czasie odbioru nagród poinformujemy po pozytywnie zakończonej procedurze weryfikacyjnej. Informacje o uroczystości wręczenia nagród zostaną opublikowane na miejskim serwisie www.pruszcz-gdanski.pl oraz na stronie loterii www.pitwpruszczu.pl.