Mobil Clean

ul. Żwirki i Wigury 11/28, 83-000 Pruszcz Gdański
Czerwona oznacza Twoją lokalizację.Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Nawiguj z Google

Prowadź z Jak dojadę


Mobil Clean


Opis

Mobil Clean to firma świadczącą usługi z zakresu sprzątania mieszkań, domów i biur. Współpracuje z klientami indywidualnymi, biznesowymi, instytucjonalnymi i odpowiada za sprzątanie różnego typu obiektów o mniejszym i większym metrażu. Firma pracuje na najwyżej jakości sprzęcie i chemii dla profesjonalistów. 

Mobil Clean ma siedzibę w Pruszczu Gdańskim, jednak zasięg działania jest znacznie szerszy i obejmuje obszar do 100 kilometrów wokół naszego miasta. Podejmuje się sprzątania domów i biur, prania tapicerki, mycia okien, sprzątania po remoncie i regularnego, mycia kostki brukowej i elewacji oraz wielu innych usług. 

Dodatkowo firma chętnie zajmie się uatrakcyjnieniem ważnych życiowych wydarzeń dzięki fotobudce i ciężkiemu dymowi. Fotobudka to pamiątkowe zdjęcia od ręki. Do dyspozycji są rekwizyty i tło do wyboru. Goście będą mogli zabrać ze sobą komplet fotografii, które w dwóch kopiach wyjdą z maszyny natychmiast po sesji. Ciężki dym tworzy niesamowitą atmosferę imprezy. Świetnie sprawdzi się podczas pierwszego tańca, pokazów, występów, zaręczyn, niespodzianek, chwil, które wymagają odrobiny tajemniczości.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 10% na usługi prania dywanu, fotela, puff, łóżka (dojazd na terenie miasta Pruszcz Gdański gratis),
- 10% na wynajem fotobudki,
- 10% na usługę ciężkiego dymu.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu ważnej Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.