Edukacyjny Zakątek Pracownia Twórczego Rozwoju Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza

ul. Kochanowskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański
  • Home
  • Oferty
  • Edukacyjny Zakątek Pracownia Twórczego Rozwoju Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Edukacyjny Zakątek Pracownia Twórczego Rozwoju Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza


  • Parking

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Zespół Edukacyjnego Zakątka połączyło zamiłowanie do szerzenia wiedzy, a także chęć stworzenia nowych i niecodziennych projektów artystycznych oraz animacyjnych. Stawiają na profesjonalne usługi, które budują zaufanie klientów. W placówce zlokalizowanej w Pruszczu Gdańskim, zarówno młodzi artyści, jak i przyszli specjaliści od technologii znajdą warsztaty dla siebie. Kursy organizowane są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, aby każdy mógł inwestować w siebie oraz w swoje umiejętności.
 
Pracowni zależy na tym, aby dać najmłodszym możliwość rozwoju oraz stworzyć miejsce, które wspiera oraz pomaga w odkrywaniu wewnętrznego potencjału. Z tego też powodu w ofercie znajdują się zajęcia o niezwykle zróżnicowanej tematyce – robotyka, programowanie w Minecraft, warsztaty krawieckie, zajęcia plastyczne czy zajęcia sportowe.
 
Zespół Edukacyjnego Zakątka organizuje również półkolonie oraz kolonie. Animatorzy, wykorzystując nowoczesne rozwiązania z zakresu edukacji oraz technologii, prowadzą ciekawe zajęcia dla dzieci, które jednocześnie pozwolą im na zdobycie cennej wiedzy.

W ramach Pracowni Twórczego Rozwoju działa również Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Pruszczu Gdańskim. Jest to placówka, która świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną oraz logopedyczną dla dzieci i dorosłych. Prowadzi również terapię w zakresie rehabilitacji ruchowej oraz Integracji Sensorycznej. Jej głównym celem jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży oraz udzielanie im pomocy adekwatnej do ich potrzeb. Ofertę skierowana jest również do rodziców, nauczycieli, pedagogów i innych osób zaangażowanych w rozwój i wychowanie dzieci.

W poradni można dokonać oceny rozwoju dzieci, gotowości szkolnej. Specjaliści pomagają w pokonywaniu trudności szkolnych na każdym etapie kształcenia poprzez efektywne podnoszenie poziomu czytania, czytania ze zrozumieniem, pisania, zapamiętywania, koncentracji i odporności na stres. Diagnozują trudności dydaktyczne i emocjonalne.

Ponadto poradnia prowadzi:
  • porady i konsultacje dla osób dorosłych borykających się z różnymi problemami, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym oraz terapię dla par i małżeństw oraz całych rodzin,
  • bezpłatną terapię w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju dla dzieci, posiadających stosowną opinię o potrzebie wczesnego wspomagania wydaną przez uprawnioną placówkę.

Kadra poradni to zespół znakomitych i wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, terapeutów integracji sensorycznej i rehabilitantów, logopedów i neurologopedów, która zapewnia swoim klientom rzetelną i profesjonalną pomoc, świadczoną zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 10% na zajęcia dodatkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
- 5% na kolonie, półkolonie, zimowiska,
- 5% na usługi świadczone przez Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1 (cykliczne konsultacje, terapia, diagnozy, sprzedawane w pakietach).

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu ważnej Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.