Restauracja U Jakuba

ul. Wojska Polskiego 9, 83-000 Pruszcz Gdański
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Restauracja U Jakuba


  • Parking

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Budynek, w którym mieści się restauracja U Jakuba stylizowany jest na charakterystyczny dla rejonu Pruszcza Gdańskiego XIX-wieczny dom podcieniowy. To niezwykłe miejsce, gdzie dobra kuchnia łączy się z magią niepowtarzalnego klimatu i wystroju wnętrz.

Dobra lokalizacja nad historycznym kanałem Raduni, bezpośrednio przy Szlaku Bursztynowym prowadzącym do położonej niedaleko faktorii rzymskiej, oraz bliskie sąsiedztwo zabytkowego XIV w. kościoła czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym. U Jakuba odnajdziemy harmonię smaku ukrytą w tradycji kuchni staropolskiej. Oprócz wspólnego posiłku można tam także oddać się przyjemności obcowania z kulturą dzięki wernisażom, koncertom, pokazom i prezentacjom sztuki kulinarnej.

Lokal dysponuje dwoma salami. Sala restauracyjna na parterze, pięknie zdobiona rzeźbionymi elementami z drewna i stylizowanym kominkiem pozwala przy dźwiękach fortepianu i smaku wykwintnej kuchni na miły wypoczynek. Z sali tej można przejść bezpośrednio na dwa przylegle tarasy ze stolikami i parasolami gdzie w ciepłe i słoneczne dni dają okazję rozkoszowania się pięknem otaczającej restaurację przyrody. Sala ta przeznaczona jest dla 150 osób.

Do sali bankietowej na piętrze budynku, utrzymanej w stylu decoupage, prowadzą marmurowe stopnie, nad którymi można podziwiać piękne obrazy. Sala ta oddaje do dyspozycji naszym gościom duży i pięknie rzeźbiony bar, gdzie można skosztować rozmaitych trunków z różnych stron świata. Sala ta przeznaczona jest dla 120 osób.

Dla klientów z małymi dziećmi dostępne są krzesełka dziecięce, przewijak oraz kącik zabaw.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 10% na dania (bez napojów, nie dotyczy imprez)

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu ważnej Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.