CZOGUM

ul. Przemysłowa 6, 83-000 Pruszcz Gdański
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

CZOGUM


  • Parking

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

CZOGUM to firma stworzona na bardzo trwałej podstawie tj. ponad piętnastoletniej praktyce w obsłudze klienta detalicznego i hurtowego w zakresie handlu oraz eksploatacji opon. Tworzy ją zespół pracowników przygotowanych i wyszkolonych do profesjonalnej obsługi klienta w zakresie doboru i sprzedaży opon oraz obsługi mechanicznej pojazdów samochodowych .

Specjalizują się w obsłudze flot samochodowych osobowych oraz ciężarowych oferując bardzo dobre warunki handlowe, które pozwalają spać spokojnie każdemu właścicielowi firmy, którą obsługują. Samochody osobowe jak i dostawcze obsługiwane są w serwisie, który jest wyposażony w najwyższej klasy sprzęt do obsługi kół oraz urządzenia renomowanych i uznanych marek do naprawy aut.

Jakość i rzetelność wykonanej usługi jest niezwykle ważna dla pracowników tego warsztatu, co klientom pozwala cieszyć się długo z posiadanych pojazdów.

CZOGUM ​​​oprócz pełnej gamy usług mechanicznych i wulkanizacyjnych w swojej ofercie posiada usługi kosmetyki samochodowej. W ramach prowadzonego AUTO SPA Detailingu są w stanie zadbać o zewnętrzny wygląd auta, w tym zabezpieczyć karoserię przed korozją. Zajmą się również wnętrzem pojazdu, po zabiegach w spa tapicerka będzie wyglądać jak nowa!

Do warsztatu CZOGUM zapraszamy nie tylko posiadaczy aut osobowych i dostawczych. Oferta skierowana jest także do właścicieli motocykli, skuterów wodnych, skuterów śnieżnych, jachtów i motorówek.


Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatów:
- 10% na wymianę sezonową opon i kół, 
- 10% na przegląd klimatyzacji (bez uzupełnienia czynnika),
- 50% na przegląd zawieszenia, hamulców i amortyzatorów.

Udzielone rabaty nie łączą się z innymi obowiązującymi promocjami.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu ważnej Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.