Rowerem Przez Pruszcz

W związku z obchodami Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich chętnych na przejazd rowerowy
„Rowerem przez Pruszcz”. Przejazd odbędzie się w dniu 01.06.2024 r.

Zbiórka uczestników na nowym placu zabaw i boisku wielofunkcyjnym przy ul. Romera na Osiedlu Bursztynowym skąd wystartuje przejazd.

Jest to impreza rekreacyjna rodzinna więc wystarczy rower i już można jechać. Jest okazja
do wspólnego uczestnictwa razem z innymi mieszkańcami w tym wydarzeniu. Zobaczymy co się zmieniło w naszym mieście zobaczymy miejsca, których może nie znamy. Przejazd jak i w poprzednich latach będzie zabezpieczony przez policję i inne służby mundurowe, więc nie trzeba się obawiać o swoje bezpieczeństwo. Zapraszamy mieszkańców z całymi rodzinami. Przejazd zakończy się na terenie Parku Kulturowego Faktoria. Trasa wynosi ok. 10 km.


Start o godzinie 11:00, a zakończenie ok. godziny 12:30.

Wyznaczona trasa przejazdu:
Start – boisko wielofunkcyjne przy ul. Romera – ul. Strzeleckiego – ul. Raciborskiego – ul. Grunwaldzka – ul. Przemysłowa – ul. NSZZ Solidarności – ul. PCK – Obrońców Westerplatte –ul. Powstańców Warszawy – ul. Gałczyńskiego – ul. Słowackiego – ul. Emilii Plater – ul. Kopernika – ul. Chopina – ul. Grota-Roweckiego – ul. Matejki – ul. Grunwaldzka – Park Kulturowy Faktoria – Zakończenie.

Wydarzeniem tym chcemy wesprzeć akcję charytatywną „Siła dla Olafa”, a dzięki sponsorom pierwsze czterysta osób otrzyma pamiątkowe koszulki.

Zachęcamy do dołączenia i pomocy w powrocie Olafa do zdrowia. Po wspólnym przejeździe zapraszamy do udziału w festynie rodzinnym na, którym czekać będzie moc atrakcji.