Warsztaty Pierwsza Pomoc z wykorzystaniem fantomu i defibrylatora

  • Home
  • Wydarzenia
  • Warsztaty Pierwsza Pomoc z wykorzystaniem fantomu i defibrylatora
Zapraszamy do udziału w warsztatach Pierwsza Pomoc z wykorzystaniem fantomu i defibrylatora. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy tylko przyjść, nie potrzebne są zapisy. Warsztaty są całkowicie bezpłatne.

Z warsztatów z Pierwsza Pomoc z wykorzystaniem fantomu i defibrylatora będzie mógł skorzystać każdy chętny. Poprowadzą je doświadczeni ratownicy, wykorzystując do tego celu fantom oraz defibrylator. Warsztaty mają szczególne znaczenie dla mieszkańców Pruszcza Gdańskiego, bo pięć defibrylatorów znalazło swoje miejsce w przestrzeni miejskiej dzięki projektowi zrealizowanemu w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Pełną listę defibrylatorów można znaleźć tutaj: https://pruszcz-gdanski.pl/defibrylatory.qbpage


W tym samym czasie na tych, którzy znajdą się w pobliżu, czeka mnóstwo atrakcji: dmuchańce, stanowisko z warsztatami i animacjami balonowymi, wielkie bańki mydlane, konkursy z nagrodami oraz animacje i zabawy rodzinne. Dodatkowo akcja będzie towarzyszyła Festynowi Klimatycznemu, który odbędzie się 11 września 2021 r. w Parku Centralnym przy ulicy Mickiewicza. Tam na wszystkich uczestników, niezależnie od wieku, będzie czekało pięć stref: Ziemia, Powietrze, Ogień-Energia, Woda, Wiedza - a w nich mnóstwo ciekawostek, niespodzianek i zabaw.

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty Pierwsza Pomoc z wykorzystaniem fantomu i defibrylatora?
21.08.2021 r. (sobota), 16:00-20:00 – Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy Faktoria
22.08.2021 r. (niedziela), 10:00-14:00 – Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy Faktoria
27.08.2021 r. (piątek), 16:00-20:00 – Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy Faktoria
11.09.2021 r. (sobota) 10:00-15:00 – Park Miejski przy ulicy Mickiewicza (podczas trwania Pikniku Klimatycznego)