Image

Uchwała Krajobrazowa dla Pruszcza Gdańskiego - podziel się opinią!

Ruszają konsultacje społeczne związane z opracowywaniem założeń Uchwały Krajobrazowej dla miasta Pruszcz Gdański! Celem uchwały jest uporządkowanie miejskiego krajobrazu i lokalnych przepisów dotyczących ekspozycji reklam, ogrodzeń i małej architektury. Podziel się swoją opinią do 12.10.2023 r. Oddzielne ankiety zostały przygotowane dla mieszkańców oraz przedsiębiorców z terenu miasta.

O badaniu opinii publicznej i dotychczasowych działaniach związanych z Uchwalą Krajobrazową pisaliśmy niedawno w artykule Uchwała Krajobrazowa dla Pruszcza Gdańskiego - konsultacje społeczne.

To wstępne konsultacje, które pozwolą rozpoznać opinię ankietowanych w stosunku do miejskiego krajobrazu i związanych z nim aspektów. Realizowane są w dniach 18.09-12.10.2023 r., dwutorowo:
  • online poprzez portal www.pruszczgdanski.konsultacjejst.pl,
  • bezpośrednio, w formie wywiadu – ankieterzy z firmy SRiP – Pracownia Badań Społecznych będą prosić o odpowiedzi mieszkańców i przedsiębiorców na terenie miasta Pruszcz Gdański.
Ankieta dla mieszkańców zawiera 12 pytań, a dla przedsiębiorców 5, zatem wypełnienie jej zajmie maksymalnie 5 minut. Każdy punkt widzenia ma dla nas znaczenie, dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w badaniu.

Linki do ankiet znajdują się poniżej: Aktualne informacje na temat procesu opracowania założeń i przygotowania zapisów Uchwały Krajobrazowej dla naszego miasta można śledzić na stronie: www.krajobraz.pruszcz-gdanski.pl.