Zaloguj swoje dziecko do życia – bezpłatne warsztaty edukacyjne dla rodziców

  • Home
  • Wydarzenia
  • Zaloguj swoje dziecko do życia – bezpłatne warsztaty edukacyjne dla rodziców
W ramach działań Family Spot Pruszcz Gdański 23.10.2023 r. w godzinach 17:00-20:00 odbędą się bezpłatne warsztaty edukacyjne dla rodziców: Zaloguj swoje dziecko do życia.

W ramach działań Family Spot Pruszcz Gdański 23.10.2023 r. w godzinach 17:00-20:00 odbędą się bezpłatne warsztaty edukacyjne dla rodziców: Zaloguj swoje dziecko do życia.

Zastanawiasz się, czy Twoje dziecko nie spędza za dużo czasu przed ekranem smartfona, czy komputera? Może obawiasz się czy to już nie jest uzależnienie cyfrowe? Brakuje Ci narzędzi jak sobie z tym radzić? Jeśli nurtują Cię odpowiedzi na te i tym podobne pytanie to, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

Warsztaty "Zaloguj dziecko do życia" poprowadzi dla nas Aleksandra M. Gil z @rodzice.co – Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, której jest wiceprezesem.

To spotkanie, podczas którego uczestnicy będą wspólnie szukać odpowiedzi na pytania, które dorosłych-rodziców trapią, szczególnie te o wpływ ekranu na rozwój naszych dzieci.

Aleksandra Gil jest trenerem profilaktyki zdrowia psychicznego (certyfikat FEZiP), autorką warsztatów diagnostyczno-profilaktycznych związanych z zachowaniami ryzykownymi i uzależnieniami behawioralnymi wynikającymi z nadmiernego korzystania z nowych technologii, czyli świata ekranów. Jest też autorką artykułów z dziedziny wychowania i zdrowego rozwoju psycho-fizycznego. Koordynuje projekty edukacyjno-badawcze, m.in jako ekspert kampanii "Chroń dziecko, bo kochasz".
W 2021 r. została odznaczona przez Andrzeja Dudę, Prezydenta RP brązowym Krzyżem Zasługi za badania, raporty oraz edukację dotyczącą zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w Polsce.

Młodsze dzieci mogą być w tym czasie pod opieką organizatora.

Zajęcia będą się odbywać w jadalni Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Kasprowicza 16 w Pruszczu Gdańskim.

Zapisy na warsztaty: https://pruszcz.3plus.pl/ Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.