Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Mieszkam w Pruszczu pozwala na korzystanie z funkcjonalności Karty Mieszkańca, dlatego nie ma potrzeby posiadania plastikowej wersji karty.

Aplikacja Mieszkam w Pruszczu pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności Karty Mieszkańca, w tym z pakietu bezpłatnych przejazdów (dotyczy tylko dzieci i młodzieży posiadających zweryfikowany Pakiet Bezpłatnych Przejazdów).

Co zyskujesz dzięki aplikacji:

 • aplikacja zastępuje fizyczną wersję karty,
 • na jej podstawie można skorzystać z uprawnień i zniżek,
 • pozwala na łatwe logowanie się na konto i przegląd swojego profilu,
 • ułatwia zarządzanie profilem rodziny,
 • przyspiesza wyszukiwanie aktualności i wydarzeń dotyczących karty,
 • umożliwia mobilny dostęp do aktualności i wydarzeń.
Aplikację Mieszkam w Pruszczu możesz pobrać, wchodząc w Sklep Play i wpisując w wyszukiwarkę hasło Mieszkam w Pruszczu. Następnie klikasz Zainstaluj - aplikacja zostanie zainstalowana na Twoim telefonie. Możesz też pobrać aplikację korzystając z:

- dla telefonów z Androidem: TUTAJ
- dla telefonów z iOS: TUTAJ
Login i hasło do aplikacji jest takie samo, jak to do konta na stronie www.mieszkamwpruszczu.pl. Do aplikacji można zalogować się za pomocą adresu e-mail lub telefonu i hasła. Można także skorzystać ze specjalnego kodu QR, który znajduje się w panelu mieszkańca po zalogowaniu.

Aby zalogować się do aplikacji za pomocą kodu QR:
 1. Proszę wejść na www.mieszkamwpruszczu.pl i kliknąć zaloguj się.
 2. Na stronie pojawią się dane konta, proszę przejść na zakładkę Karta i pakiety.
 3. W prawej części ekranu u góry pojawią się do wyboru okienka z imionami członków rodziny, proszę wybrać tę osobę, na której konto chcemy się zalogować.
 4. Kiedy imię wybranej osoby podświetlone jest jako wybrane, po lewej stronie, pod menu znajdziemy baner z logo aplikacji i napis „Zaloguj Imię do aplikacji przez skanowanie kodu QR”.
 5. Proszę kliknąć to okno i pojawi się indywidualny kod logowania do aplikacji.
 6. Teraz na telefonie proszę włączyć aplikację Mieszkam w Pruszczu i na ekranie logowania obok nazwy Zaloguj kliknąć znak kodu QR.
 7. Ekran telefonu proszę skierować na kod QR, który wyświetla się na ekranie komputera i gotowe.
Uwaga! Do aplikacji zalogujesz się po poprawnej weryfikacji Twojego konta, nie wcześniej.
Aby skorzystać z bezpłatnych wejść/rabatów poprzez aplikację należy zalogować się na swoje konto w aplikacji. Po zalogowaniu wyświetlą się Twoje dane wraz z kodem kreskowym, który należy pokazać obsłudze danego punktu.
Aplikacja Mieszkam w Pruszczu pozwala na korzystanie z pakietu bezpłatnych przejazdów dzieciom i młodzieży posiadającym zweryfikowany Pakiet Bezpłatnych Przejazdów. Wystarczy, że w czasie kontroli biletowej dziecko zaloguje się na swoje konto i pokaże kod kreskowy, który wyświetli się na pierwszej stronie. Do aplikacji zalogować się może dziecko, które do swojego konta ma dodany adres e-mail lub numer telefonu.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko mogło zalogować się do swojego konta w aplikacji, dodaj do jego konta jego osobisty adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Możesz to zrobić samodzielnie przez Panel Mieszkańca.
Aby przejść na konto innego członka rodziny, należy po zalogowaniu się do aplikacji wysunąć menu z prawej strony aplikacji gestem, lub klikając w imię i nazwisko wyświetlane w prawym górnym rogu, a następnie wybrać imię członka rodziny, do konta którego mamy dostęp. Dostęp do kont wszystkich członków rodziny ma tylko administrator konta rodziny (jedna z osób dorosłych, będących członkiem rodziny), lub osoba której administrator rodziny włączył taką funkcję (w zakładce rodzina przy członku rodziny).

Potrzebujesz Pomocy?+48 58 775 99 64
pn: 9:00 - 17:00 wt-pt: 7:30-15:30