FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Mieszkam w Pruszczu pozwala na korzystanie z funkcjonalności Karty Mieszkańca, dlatego nie ma potrzeby posiadania plastikowej wersji karty.

Aplikacja Mieszkam w Pruszczu pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności Karty Mieszkańca, w tym z pakietu bezpłatnych przejazdów (dotyczy tylko dzieci i młodzieży posiadających zweryfikowany Pakiet Bezpłatnych Przejazdów).

Co zyskujesz dzięki aplikacji:

  • aplikacja zastępuje fizyczną wersję karty,
  • na jej podstawie można skorzystać z uprawnień i zniżek,
  • pozwala na łatwe logowanie się na konto i przegląd swojego profilu,
  • ułatwia zarządzanie profilem rodziny,
  • przyspiesza wyszukiwanie aktualności i wydarzeń dotyczących karty,
  • umożliwia mobilny dostęp do aktualności i wydarzeń.
Aplikację Mieszkam w Pruszczu możesz pobrać, wchodząc w Sklep Play i wpisując w wyszukiwarkę hasło Mieszkam w Pruszczu. Następnie klikasz Zainstaluj - aplikacja zostanie zainstalowana na Twoim telefonie. Możesz też pobrać aplikację korzystając z:

- dla telefonów z Androidem: TUTAJ
- dla telefonów z iOS: TUTAJ
Login i hasło do aplikacji jest takie samo, jak to do konta na stronie www.mieszkamwpruszczu.pl. Możesz również zalogować się do aplikacji skanując aplikacją specjalny kod QR wyświetlony w panelu mieszkańca po zalogowaniu.

Uwaga! Do aplikacji zalogujesz się po poprawnej weryfikacji Twojego konta, nie wcześniej.
Aby skorzystać z bezpłatnych wejść/rabatów poprzez aplikację należy zalogować się na swoje konto w aplikacji. Po zalogowaniu wyświetlą się Twoje dane wraz z kodem kreskowym, który należy pokazać obsłudze danego punktu.
Aplikacja Mieszkam w Pruszczu pozwala na korzystanie z pakietu bezpłatnych przejazdów dzieciom i młodzieży posiadającym zweryfikowany Pakiet Bezpłatnych Przejazdów. Wystarczy, że w czasie kontroli biletowej dziecko zaloguje się na swoje konto i pokaże kod kreskowy, który wyświetli się na pierwszej stronie. Do aplikacji zalogować się może dziecko, które do swojego konta ma dodany adres e-mail lub numer telefonu.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko mogło zalogować się do swojego konta w aplikacji, dodaj do jego konta jego osobisty adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Możesz to zrobić samodzielnie przez Panel Mieszkańca.
Aby przejść na konto innego członka rodziny, należy po zalogowaniu się do aplikacji wysunąć menu z prawej strony aplikacji gestem, lub klikając w imię i nazwisko wyświetlane w prawym górnym rogu, a następnie wybrać imię członka rodziny, do konta którego mamy dostęp. Dostęp do kont wszystkich członków rodziny ma tylko administrator konta rodziny (jedna z osób dorosłych, będących członkiem rodziny), lub osoba której administrator rodziny włączył taką funkcję (w zakładce rodzina przy członku rodziny).

Potrzebujesz Pomocy?+48 58 775 99 64
pn: 9:00 - 17:00 wt-pt: 7:30-15:30