Image

Treść Uchwały Krajobrazowej dla Pruszcza Gdańskiego - podziel się opinią!

Ruszyły konsultacje społeczne związane z treścią Uchwały Krajobrazowej dla miasta Pruszcz Gdański! Celem uchwały jest uporządkowanie miejskiego krajobrazu i lokalnych przepisów dotyczących ekspozycji reklam, ogrodzeń i małej architektury. Do udziału w konsultacjach zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz osoby prowadzące działalność na terenie miasta Pruszcz Gdański. Zapoznaj się ze projektem uchwały i podziel się swoją opinią do 10.06.2024 r. 

O badaniu opinii pisaliśmy także w artykule: Treść uchwały Krajobrazowej dla Pruszcza Gdańskiego - konsultacje społeczne.

Badanie opinii publicznej realizowane jest w dniach 31.05-10.06.2024 r. w formie:

  • formularza elektronicznego dostępnego pod adresem konsultacje.pruszcz-gdanski.pl,
  • formularza papierowego dostępnego w siedzibie Urzędu Miasta Pruszcz Gdański przy ul. Grunwaldzkiej 20,
  • spotkania otwartego, które odbędzie się 5 czerwca 2024 r. o godz. 17:00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta Pruszcz Gdański przy ul. Grunwaldzkiej 20.
Spotkanie będzie okazją do przeanalizowania postanowień uchwały wraz ze specjalistą z firmy Projekt: Miasto, Bartoszem Poniatowskim, oraz do zadawania nurtujących pytań. W spotkaniu może wziąć udział każdy zainteresowany mieszkaniec oraz przedsiębiorca z terenu miasta Pruszcz Gdański, nie obowiązują zapisy.
 
Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach. Przypominamy, formularz elektroniczny konsultacji wraz z projektem uchwały znajduje się pod adresem: konsultacje.pruszcz-gdanski.pl


Treść uchwały można również pobrać w niniejszym artykule w formacie PDF: Projekt uchwały Krajobrazowej dla miasta Pruszcz Gdański.pdf


Aktualne informacje na temat procesu opracowania założeń i przygotowania postanowień Uchwały Krajobrazowej dla naszego miasta można śledzić na stronie: krajobraz.pruszcz-gdanski.pl.