Image

Rodzinne Mistrzostwa 6 Województw rozstrzygnięte!

27 sierpnia 2023 roku odbyły się Rodzinne Mistrzostwa 6 Województw w Międzychodzie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 170 dzieci i rodziców.

Na początek odbyły się indywidualne zawody dla dzieci, w których udział wzięło 91 dzieci w wieku od 1 roku do 18, z podziałem na wiek i płeć. Następnie do biegów przystąpiło 40 rodzin. Do rywalizacji musiała być zgłoszona jedna osoba dorosła oraz jedno dziecko z określeniem kategorii wiekowej. W samym biegu wokół jeziora mogła biec cała rodzina np. 3-6 osób, jednak czas liczony był tylko jednemu dziecku. O kolejności miejsc decydowały czasy poszczególnych konkurencji. Wszystkie rodziny które startowały w wydarzeniu zostały otrzymały nagrody.

Dodatkowo w każdej z 4 kategorii wiekowych rodziny, które stanęły na podium otrzymały medale za udział, medale za miejsce, puchary oraz nagrody finansowe. Za 1 miejsce – 800 zł. Za 2 miejsce – 500 zł. Za 3 – 300 zł. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostały nagrody niespodzianki. 2 rowery, weekend dla rodziny w ośrodku SPA, obiad w restauracji dla całej rodziny i wiele innych ciekawych nagród.