Czerwona pinezka oznaczajaca Twoja lokalizację oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić zmienić. Kliknij lewym przyciskiem, na niebieską pinezka oznaczajaca lokalizację partnera aby dowiedzieć się jak dojechać do wybranej lokalizacji.
Wybrany partner: 
brak
Partner: Agencja Reklamowa Teya, Adres: Kossaka 4/10, 83-000 Pruszcz Gdański

Agencja Reklamowa Teya

Agencja Reklamowa Teya tworzy strony internetowe; projektuje autorskie layouty strony, logotypy, slajdery, ikony, banery internetowe, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, naklejki, teczki ofertowe, opakowania; oferuje materiały reklamowe: długopisy, breloki, notesy, kalendarze, torby, odzież reklamową.

Adres:

Kossaka 4/10, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Agni, Adres: Chopina 30a, 83-000 Pruszcz Gdański

Agni

AGNI to prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie poligrafii offsetowej, cyfrowej oraz fotografii.

Adres:

Chopina 30a, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Automex Tomasz Sabat, Adres: Krótka 13, 83-000 Pruszcz Gdański

Automex Tomasz Sabat

Zaufany warsztat samochodowy w Pruszczu Gdańskim, który zaspokaja potrzeby swoich klientów od ponad 21 lat! Ich wieloletnie doświadczenie pozwala na sprawne poruszanie się w zakresie naprawy i obsługi większości marek i modeli samochodów. Wiedza zdobyta dotychczas pomaga przy ustalaniu trafnej diagnozy.

Adres:

Krótka 13, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Bistro nad Radunią, Adres: Grunwaldzka 6, 83-000 Pruszcz Gdański

Bistro nad Radunią

Restauracja została wybudowana w 1989 r. nad kanałem rzeki Radunia. Wnętrze stylizowane jest na styl lat 70'. W lokalu serwowane są potrawy kuchni polskiej, organizowane są przyjęcia okolicznościowe, takie jak wesela, komunie i chrzciny.  

Adres:

Grunwaldzka 6, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: CoffeeService24h, Adres: Józefa Piłsudskiego 7, 83-010 Rotmanka

CoffeeService24h

Firma Coffee Service 24h zajmuje się serwisem automatów do kawy, urządzeń zarówno domowych, jak i gastronomicznych. Wspieramy swoimi usługami wiele trójmiejskich hoteli, restauracji, a nawet promów.

Adres:

Józefa Piłsudskiego 7, 83-010 Rotmanka

Partner: CP Green Energy I FOTOWOLTAIKA I POMY CIEPŁA I WIATRAKI, Adres: Obrońców Wybrzeża 2b, 83-000 Pruszcz Gdański

CP Green Energy I FOTOWOLTAIKA I POMY CIEPŁA I WIATRAKI

CP GREEN ENERGY to grupa profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii. Oferuje kompleksową obsługę, dzięki której bez problemu przejdziemy przez każdy etap realizacji: audyt, projekt, wycena, montaż, podłączenie do OSD.

Adres:

Obrońców Wybrzeża 2b, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: CZOGUM, Adres: Przemysłowa 6, 83-000 Pruszcz Gdański

CZOGUM

W tym warsztacie samochodowym świadczony jest pełen zakres usług związanych z naprawami samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Wykonać tu można także specjalistyczne usługi z zakresu wulkanizacji i geometrii 3D. Profesjonalne podejście w realizacji usług wraz z ogromną wiedzą profesjonalnych mechaników przekłada się na zadowoleni

Adres:

Przemysłowa 6, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Dom Kwiatów, Adres: Spokojna 14, 83-000 Pruszcz Gdański

Dom Kwiatów

Dom Kwiatów to kwiaciarnia zajmująca się florystyką okolicznościową. Znajdziemy tu zachwycające bukiety imieninowe, urodzinowe i jubileuszowe. Floryści przygotują również wiązanki ślubne, dekoracje świąteczne, jak również wiązanki i wieńce pogrzebowe.  

Adres:

Spokojna 14, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Edukacyjny Zakątek Pracownia Twórczego Rozwoju Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza, Adres: Kochanowskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański

Edukacyjny Zakątek Pracownia Twórczego Rozwoju Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza

Zespół Edukacyjnego Zakątka połączyło zamiłowanie do szerzenia wiedzy, a także chęć stworzenia nowych i niecodziennych projektów artystycznych czy animacyjnych: robotyka, programowanie w Minecraft, warsztaty krawieckie, zajęcia plastyczne czy zajęcia sportowe. W ramach Pracowni Twórczego Rozwoju działa również Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-P

Adres:

Kochanowskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Farby Mizera, Adres: Jana Matejki 10, 83-000 Pruszcz Gdański

Farby Mizera

Oferuje farby i lakiery wiodących producentów polskich oraz zagranicznych, takich jak Tikkurila, Magnat, Vidaron, Ceresit, Beko, Acryl Putz i wiele innych. Ściśle współpracuje z Fabryką Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A.

Adres:

Jana Matejki 10, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: FORCAR, Adres: Grunwaldzka 42/1, 83-000 Pruszcz Gdański

FORCAR

FORCAR to wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawczych, lawet i przyczep. Można tam wynająć samochód na krótki termin jak i długoterminowo. Flota obejmuje zróżnicowane modele z każdego segmentu – od busów dostawczych po małe kompaktowe samochody.

Adres:

Grunwaldzka 42/1, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: FOTOINLOVE Magdalena Chacińska, Adres:

FOTOINLOVE Magdalena Chacińska

Firma oferuje usługi w zakresie wykonywania fotografii rodzinnej, plenerowej, sesji narzeczeńskich i ślubnych.

Partner: Good Choice, Adres: Józefa Waląga 10/2, 83-000 Pruszcz Gdański

Good Choice

Good Choice już od 15 lat zajmuje się dostarczeniem najwyższej jakości gadżetów z logo firmy. Odzież, długopisy, teczki i wiele więcej – znajdziesz tam pełną ofertę materiałów reklamowych. Oprócz tego chętnie zamą się również eventami, poligrafią i nadrukami.

Adres:

Józefa Waląga 10/2, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Hotel Górski, Adres: Grunwaldzka 64, 83-000 Pruszcz Gdański

Hotel Górski

Zapraszamy do Hotelu Górski. Wykwalifikowany personel zadba o komfort każdego gościa, a panująca tam atmosfera sprawi, że każdy poczuje się wyjątkowo. Do dyspozycji gości pozostaje: całodobowa recepcja, restauracja, sale konferencyjne, winda, przechowalnia bagażu, sejf, system monitoringu, parking bezpłatny na zamkniętym terenie, a cały obiekt

Adres:

Grunwaldzka 64, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Jagódka Manufaktura Prezentów, Adres: Polskich Kolejarzy 24, 83-000 Pruszcz Gdański

Jagódka Manufaktura Prezentów

Jagódka to miejsce, w którym można znaleźć kartki na wszelkie okazje, świeczki urodzinowe, girlandy, przeróżne imprezowe gadżety oraz upominki na każdą okazję. 

Adres:

Polskich Kolejarzy 24, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Ksero wszystko o papierze, Adres: ul. Polskich Kolejarzy 5/4, 83-000 Pruszcz Gdański

Ksero wszystko o papierze

W punkcie Ksero - wszystko o papierze mieszczącym się w hali Moje Targowisko, znajdzie pomoc każdy uczeń, student czy właściciel firmy. Wśród świadczonych przez nas usług znajduje się wykonanie ksero, skanowanie, wydruk dokumentów, oprawa prac dyplomowych.

Adres:

ul. Polskich Kolejarzy 5/4, 83-000 Pruszcz Gd...

Partner: NUTRISHOP, Adres: ul. Kochanowskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański

NUTRISHOP

Sklep Nutrishop Pruszcz Gdański oferuje usługi wspierające trening. Zajmuje się sprzedażą specjalistycznych odżywek i suplementów diety dla sportowców, odzieży i akcesoriów sportowych. Jako profesjonaliści służą również wiedzą i szczerą radą w świecie odżywek i suplementów.

Adres:

ul. Kochanowskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Piekarnia Sobowidz, Adres: Chopina 16a, 83-000 Pruszcz Gdański

Piekarnia Sobowidz

Piekarnia Sobowidz jest firmą rodzinną, która od 1992 nieprzerwanie dostarcza pieczywo do Waszych domów. Ich produkcja piekarnicza i cukiernicza oparta jest na tradycyjnych oraz własnych rec...

Adres:

Chopina 16a, 83-000 Pruszcz Gdański

Uwaga: Sklepy piekarniczo-cukiernicze na terenie Pruszcza Gdańskiego
Partner: Pracownia florystyczna Alexa Flowers & Decorations, Adres: Grunwaldzka 38a, 83-000 Pruszcz Gdański

Pracownia florystyczna Alexa Flowers & Decorations

Pracownia Alexa Flowers & Decorations to miejsce tworzone przez dyplomowanych florystów, z artystyczną duszą i wieloletnim doświadczeniem.

Adres:

Grunwaldzka 38a, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: PRG Taxi, Adres: Pruszcz Gdański

PRG Taxi

PRG Taxi działa na terenie Pruszcza Gdańskiego i okolic 24/h. TPRG Taxi świadczy szeroki zakres usług, wśród nich są usługi z zakresu przewózu osób oraz przewozu zwierząt, towarów, odbiór paczek oraz zrobienie i dostarczenie zakupów.

Adres:

Pruszcz Gdański

Partner: Restauracja U Jakuba, Adres: Wojska Polskiego 9, 83-000 Pruszcz Gdański

Restauracja U Jakuba

Budynek, w którym mieści się restaruacja stylizowany jest na charakterystyczny dla rejonu Pruszcza Gdańskiego XIX-wieczny dom podcieniowy. Kuchnia staropolska, wernisaże, koncerty, wieczory kulturalne, pokazy i prezentacje sztuki kulinarnej. Restauracja dysponuje dwiema salami bankietowymi: na 120 i 150 osób.

Adres:

Wojska Polskiego 9, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Salon Optyczny OPTYLUX, Adres: ul. Dobrowolskiego 8/3, 83-000 Pruszcz Gdański

Salon Optyczny OPTYLUX

Salon Optyczny OPTYLUX tworzy grupę pozytywnie nastawionych ludzi, którzy chcą aby otaczający świat był równie niepowtarzalny, oryginalny i wyjątkowy jak okulary, które można u nich kupić. Od początku swojej działalności kierują się zasadami wysokiej jakości oraz współpracą z najlepszymi i sprawdzonymi firmami. Do swojej oferty na bieżąco wprowa

Adres:

ul. Dobrowolskiego 8/3, 83-000 Pruszcz Gdańsk...

Partner: Soundfish, Adres: Broniewskiego 8, 83-000 Pruszcz Gdański

Soundfish

Soundfish jest pruszczańską firmą świadczącą usługi na terenie całej polski w zakresie technicznej obsługi imprez - nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, a teraz również transmisji on-line.

Adres:

Broniewskiego 8, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Studio Kosmetologii Estetycznej ESTETICA, Adres: Nad Radunią 47, 83-000 Pruszcz Gdański

Studio Kosmetologii Estetycznej ESTETICA

Studio Estetica zaprasza do świata ściśle związanego z medycyną estetyczną. To profesjonalny salon, w którym znajdziesz rozwiązanie wielu swoich problemów bezpośrednio związanych ze skórą twarzy oraz ciała. Ponadto Estetica oferuje usługi fizjoterapeutyczne, pomaga w dolegliwościach bólowych poprzez m.in. masaż leczniczy, aby zniwelować ból mięśnio

Adres:

Nad Radunią 47, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Studio Urody Mickiewicza 1 Dawid Roślik, Adres: Kossaka 2/17, 83-000 Pruszcz Gdański

Studio Urody Mickiewicza 1 Dawid Roślik

Studio Urody Mickiewicza 1 oferuje najwyższą jakość usług fryzjerskich. Salon specjalizuje się w technikach koloryzacji oraz pielęgnacji włosów. To miejsce, w którym profesjonaliści z troską zaopiekują się każdym rodzajem włosów, a indywidualne podejście do klienta jest gwarancją zadowolenia.

Adres:

Kossaka 2/17, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Synea Medical Day Spa, Adres: ul. Witosa 12, 83-000 Pruszcz Gdański

Synea Medical Day Spa

Medical Day SPA, to pierwsze tej wielkości dzienne SPA w Pruszczu Gdańskim. Do dyspozycji klientów jest 400 m powierzchni, na której wykwalifikowana kadra oferuje cały wachlarz usług dla ciała i ducha. Zaczynając od podstawowej kosmetyki, kosmetologii, przez strefę relaksu, masaż, floating, jacuzzi, zabiegi i rytuały SPA, a kończąc na medycynie est

Adres:

ul. Witosa 12, 83-000 Pruszcz Gdański

Partner: Taxi Pruszcz, Adres: Pruszcz Gdański

Taxi Pruszcz

Taxipruszcz.pl od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług transportowych 24h/7 dni w tygodniu. Realizują zlecenia standardowe oraz szereg usług nietypowych.

Adres:

Pruszcz Gdański

Partner: Usługi Samochodowe Grupa Janisz Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa, Adres: ul. Batalionów Chłopskich 5, 83-000 Pruszcz Gdański

Usługi Samochodowe Grupa Janisz Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa

Usługi Samochodowe Grupa Janisz Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa oferuje swoim Klientom kompleksowe naprawy samochodów. Firmę wyróżniają usługi ponad zwykły standard napraw, takich jak usługa door to door czy oddzielne stanowisko wydawania samochodów po naprawach blacharsko-lakierniczych. W serwisie możecie Państwo wykonać również u

Adres:

ul. Batalionów Chłopskich 5, 83-000 Pruszcz G...

Partner: WOK Restauracja Aura i catering, Adres: ul. Korzeniowskiego 1D, 83-000 Pruszcz Gdański

WOK Restauracja Aura i catering

Restauracja Aura prowadzona jest przez doświadczony zespoł firmy WOK. Specjalnością tego miejsca są potrawy kuchni tradycyjnej oraz europejskiej. Pruszczanie oraz bywalcy trójmiejskich bankietów doskonale znają wyroby tej firmy. Smaczne i zawsze świeże dania można spróbować odwiedzając Restaurację Aura, a na specjalne zamówienie profesjonalny zespó

Adres:

ul. Korzeniowskiego 1D, 83-000 Pruszcz Gdańsk...

Partner: Zarząd Transportu Miejskiego, Adres:

Zarząd Transportu Miejskiego

Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku jest instytucją, która organizuje przewozy komunikacji miejskiej na terenie Pruszcza Gdańskiego.