Image

Bal wiosenny 2024 – odbierz zaproszenie

Bale organizowane dla seniorów w Pruszczu Gdańskim mają długoletnią tradycję i cieszą się ogromnym powodzeniem. Tym razem zorganizowany zostanie Bal wiosenny.
Od 15 stycznia 2024 r. w biurze podawczym Urzędu Miasta Pruszcz Gdański (ul. Grunwaldzka 20) można odbierać zaproszenie, które uprawnia do bezpłatnego udziału w wydarzeniu. Aby otrzymać zaproszenie, należy okazać Pruszczańską Kartę Mieszkańca w celu weryfikacji imienia i nazwiska. Uwaga liczba zaproszeń jest ograniczona – łącznie do wydania przygotowanych zostało 300 zaproszeń.
Bal odbędzie się 4 kwietnia 2024 r. w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim (ul. Niemcewicza 1). Jest to impreza koszyczkowa, co oznacza, że organizator zapewnia salę, muzykę i doskonałą atmosferę, jedzenie i napoje należy przynieść we własnym zakresie. O oprawę muzyczną zadba Orkiestra Miasta Pruszcz Gdański oraz niezawodny DJ Gucio tj. Andrzej Ślusarczyk.

Szczegóły dotyczące organizacji balu znaleźć można na naszej stronie w zakładce Wydarzenia.

Mieszkańców, którzy nie posiadają Karty mieszkańca, zachęcamy do jej założenia. Wniosek o Pakiet Mieszkańca i Kartę można złożyć: