Image

Sprawdź, segreguj, ustaw przypomnienia – harmonogram odbioru odpadów

Na stronie www.mieszkamwpruszczu.pl znajdziesz harmonogram odbioru odpadów dla nieruchomości z terenu miasta Pruszcz Gdański? Wystarczy, że z menu na dole strony wybierzesz link Harmonogram odbioru odpadów. W tym miejscu możesz sprawdzić także, do jakiego pojemnika wyrzucić dany odpad. Aby poznać harmonogram odbioru odpadów dla Twojego adresu wybierz ulicę, podaj numer domu oraz rodzaj zabudowy. Zaznacz typ odpadów i sprawdź, kiedy odbywa się kolejny wywóz.

Muszę mieć konto w Pruszczańskiej Karcie Mieszkańca, żeby zobaczyć harmonogram odbioru odpadów?

Te wszystkie informacje można przeglądać w systemie Pruszczańskiej Karty Mieszkańca bez konieczności zakładania konta tak online na wspomnianej stronie www.mieszkamwpruszczu.pl jak i w aplikacji mobilnej Mieszkam w Pruszczu.

Natomiast jeśli chcemy, spersonalizować przypomnienia indywidualnie do swoich potrzeb, trzeba mieć aktywne konto i być zalogowanym do systemu. Dzięki temu otrzymamy np. powiadomienie przed zbliżającym się terminem odbioru śmieci oraz informację w przypadku zmian w harmonogramie.

Obserwuj więcej niż jeden adres

Przydatną funkcją jest również możliwość wyboru więcej niż jednego adresu – użytkownik może śledzić harmonogram odbioru odpadów nie tylko dla siebie, ale również dla swoich bliskich mieszkających w mieście. Można wybrać dowolną liczbę obserwowanych adresów.