• Home
  • Lista aktualności
  • Długo wyczekiwana premiera i inne nowości – nowy repertuar pruszczańskiego kina!
Image

Długo wyczekiwana premiera i inne nowości – nowy repertuar pruszczańskiego kina!

Z wielką radością zapraszamy do Kina na Bursztynowym Szlaku, gdzie w najbliższym czasie odkryjecie niezapomniane i ekscytujące filmowe przygody. W nowym repertuarze pojawi się długo wyczekiwany i jednen z najbardziej lubianych filmów, czyli "Diuna: Część 2". Przygotujcie się na filmowy festiwal w pruszczańskim kinie!

Najbliższy repertuar otwierają takie filmy jak:
  • Diuna: Część 2 - nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawia dalszy ciąg sagi o Diunie w filmie Diuna: Część druga. Jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta Diuna z poszerzoną obsadą gwiazd z całego świata. Film produkcji Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures to wyczekiwana kontynuacja nagrodzonej sześcioma Oscarami Diuny z 2021 roku. Wielkoekranowa epopeja, będąca adaptacją uznanego bestsellera Franka Herberta pod tytułem Diuna, powraca z dotychczasowymi i nowymi gwiazdami.
  • Biała odwaga - historia dwóch podhalańskich rodów wystawionych na najtrudniejszą próbę podczas niemieckiej okupacji..
  • Za duży na bajki 2 - ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?
  • Zagadka Klary Muu - Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, musi rozwiązać kolejną zagadkę! Tym razem gra toczy się o dużą stawkę, bo zniknęło magiczne nasiono, które może uratować Krowie Wzgórze. Kto je ukradł i jaki miał w tym interes?
  • Pies i kot - bezpański pies i kotka influencerka muszą działać łapa w łapę, aby odnaleźć drogę do domu i nie dać się złapać przebiegłemu złodziejowi.
  • Krótka Historia Polskiego Kina - Nóż w wodzie - dziennikarz Andrzej (Leon Niemczyk) i jego atrakcyjna żona Krystyna (Jolanta Umecka) wyjeżdżają na jednodniowy rejs jachtem. Po drodze nad jezioro zabierają młodego autostopowicza (Zygmunt Malanowicz), a następnie zapraszają go na jacht. Na wodzie dochodzi do rywalizacji między mężczyznami w zakresie siły, intelektu i poglądów życiowych. Andrzej preferujący dostatnie, łatwe mieszczańskie życie konfrontuje się z młodym idealistą i buntownikiem. ruchomych obrazach. Pierwszy polski film nowofalowy, jeden z najniezwyklejszych debiutów w historii polskiego kina.
  • W ofercie kina znajdziemy także propozycje z poprzedniego repertuaru, wśród nich są: Anatomia upadku - jeden z najgłośniejszych filmów roku, zdobywca pięciu nominacji do Oscarów (w tym dla Najlepszego Filmu), dwóch Złotych Globów, nagrodzony Złotą Palmą w Cannes oraz produkcję dla najmłodszych, na specjalną prośbę widzów, Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa.


Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi filmowych, które przygotował kierownik kina Andrzej Kulesza.
 Ceny biletów:
20 zł normalny (18 zł z Pruszczańską Kartą Mieszkańca)
17 zł ulgowy (15 zł z Pruszczańską Kartą Mieszkańca)
16 zł grupowy (15 zł z Pruszczańską Kartą Mieszkańca)
 


Kasa kina otwierana jest 1h przed rozpoczęciem pierwszego seansu i zamykana jest 30 min. po rozpoczęciu ostatniego seansu danego dnia. Kasa kina tel. +48 725 540 725, rezerwacje grupowe tel. +48 607 640 690.