Image

Nowa funkcjonalność w aplikacji Mieszkam w Pruszczu – punkty POI

W aplikacji Mieszkam w Pruszczu pojawiła się nowa funkcjonalność pokazująca punkty POI, czyli tzw. "użyteczne miejsca" w Twojej okolicy.

Dzięki nowej funkcjonalności użytkownik może w łatwy sposób sprawdzić "użyteczne miejsca" w swojej okolicy – dowie się, gdzie znajduje się np. najbliższy defibrylator AED, a także toaleta miejska, pojemniki na elektrośmieci, czy hotspot wi-fi. Ponadto znajdzie tam parki, w tym plażę miejską i park piknikowy, zabytkowe obiekty, pomniki, kryte pływalnie, place zabaw, boiska oraz górki i zjeżdżalnie całoroczne.

Gdzie znaleźć tę funkcję w aplikacji?

Po otwarciu aplikacji Mieszkam w Pruszczu należy kliknąć przycisk pinezki z opisem "W POBLIŻU" z prawej strony górnego menu. Rozwinie się wówczas pełna lista punktów, zaczynając od położonych najbliżej użytkownika. Punkty zawierają informację o przybliżonej odległości i adresie. Listę tę można zawęzić, wybierając kategorię z listy rozwijalnej np. Obiekty zabytkowe.

         

Jakie informacje można znaleźć w karcie punktu POI?

Przede wszystkim po wybraniu obiektu, na jego karcie pojawi się nazwa, adres, dodatkowy opis oraz mapa z zaznaczoną lokalizacją obiektu. Ponadto klikając w przycisk "Nawiguj" użytkownik przeniesiony zostanie do aplikacji umożliwiającej nawigację do wskazanego obiektu.