Magdalena Cyganik Madzik.Fit Trener personalny

ul. Dąbrowskiego 30, 83-000 Pruszcz Gdański
  • Home
  • Oferty
  • Magdalena Cyganik Madzik.Fit Trener personalny
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Magdalena Cyganik Madzik.Fit Trener personalny


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Magdalena Cyganik to certyfikowany trener personalny, instruktor fitness, crossfit, stretching, kettlebell, sędzia Girievoj Sport.

Cały czas się rozwija i pogłębia wiedzę na szkoleniach i warsztatach, aby móc profesjonalnie i indywidualnie spojrzeć na każdą osobę, która przychodzi po pomoc. Do treningów podchodzi prozdrowotnie, biorąc pod uwagę ograniczenia oraz cel treningowy.

Pani Magda trenerem personalnym została z pasji do sportu oraz z chęci pomagania innym w poprawie jakości zdrowia i życia. Jej misją jest poprawa kondycji fizycznej, zdrowotnej jak i mentalnej swoich podopiecznych. Zajmuje się zarówno osobami początkującymi, jak i zaawansowanymi w każdym wieku.

Uczestnicy treningów uczą się odpowiednich wzorców ruchowych i eliminowania wad postawy, pozbywają się dolegliwości bólowych, zrzucają zbędne kilogramy, budują upragnioną sylwetkę.

Treningi są indywidualne oraz grupowe (max. 4 os), z zakresu treningu funkcjonalnego, modelowania sylwetki i mobilności.

Na trening personalny w małych grupach można przyjść z partnerem lub przyjaciółmi. Dzięki odpowiednio dobranemu programowi można wspólnie pracować nad osiąganiem indywidualnych celów treningowych, motywując się nawzajem. 
Treningi odbywają się w kameralnym studio z profesjonalnym sprzętem, aby nie trzeba było krępować obecnością innych osób. Sala na wyłączność daje spokój, pełen komfort, bezpieczeństwo i swobodę.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 15% na trening personalny do godziny 14:00,
- 10% na trening personalny od godziny 14:00.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu ważnej Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.