Magdalena Cyganik Madzik.Fit Trener personalny

ul. Dąbrowskiego 30, 83-000 Pruszcz Gdański
Czerwona oznacza Twoją lokalizację.Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.


Magdalena Cyganik Madzik.Fit Trener personalny


Opis

Magdalena Cyganik to certyfikowany trener personalny, instruktor fitness, crossfit, stretching, kettlebell, sędzia Girievoj Sport.

Cały czas się rozwija i pogłębia wiedzę na szkoleniach i warsztatach, aby móc profesjonalnie i indywidualnie spojrzeć na każdą osobę, która przychodzi po pomoc. Do treningów podchodzi prozdrowotnie, biorąc pod uwagę ograniczenia oraz cel treningowy.

Pani Magda trenerem personalnym została z pasji do sportu oraz z chęci pomagania innym w poprawie jakości zdrowia i życia. Jej misją jest poprawa kondycji fizycznej, zdrowotnej jak i mentalnej swoich podopiecznych. Zajmuje się zarówno osobami początkującymi, jak i zaawansowanymi w każdym wieku.

Uczestnicy treningów uczą się odpowiednich wzorców ruchowych i eliminowania wad postawy, pozbywają się dolegliwości bólowych, zrzucają zbędne kilogramy, budują upragnioną sylwetkę.

Treningi są indywidualne oraz grupowe (max. 4 os), z zakresu treningu funkcjonalnego, modelowania sylwetki i mobilności.

Na trening personalny w małych grupach można przyjść z partnerem lub przyjaciółmi. Dzięki odpowiednio dobranemu programowi można wspólnie pracować nad osiąganiem indywidualnych celów treningowych, motywując się nawzajem. 
Treningi odbywają się w kameralnym studio z profesjonalnym sprzętem, aby nie trzeba było krępować obecnością innych osób. Sala na wyłączność daje spokój, pełen komfort, bezpieczeństwo i swobodę.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 15% na trening personalny do godziny 14:00
- 10% 
na trening personalny od godziny 14:00

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu ważnej Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.