Salon Optyczny OPTYLUX

ul. Dobrowolskiego 8/3, 83-000 Pruszcz Gdański
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Salon Optyczny OPTYLUX


  • Parking

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Optylux to sieć salonów optycznych z kilkunastoletnim doświadczeniem, które łączą nowoczesność z tradycją. Optylux to także grupa młodych, ambitnych i kompetentnych osób, które są zgranym zespołem na co dzień oraz kierują się zasadami rzetelności, fachowości i profesjonalizmu w każdym wymiarze swojej działalności. Wszystko to sprawia, że od lat grono klientów tego salonu optycznego wciąż się powiększa, zyskując przy tym okulary na miarę naszych czasów.

W Optylux znajduje się gabinet okulistyczny wyposażony w nowoczesny sprzęt komputerowy do badań wzroku. Gabinet posiada m.in.:

  • autorefraktometr - do komputerowego badania wzroku,
  • foropter z elektroniczną tablicą testową,
  • pełen zestaw okulistyczny z lampą szczelinową (oftalmoskoptem) i soczewką Volka,
  • kasetę okulistyczną,
  • tonometr - przyrząd mierzący ciśnienie w gałce ocznej,
  • pupilometr.

Gabinet okulistyczny pracuje z wykwalifikowanymi lekarzami-okulistami, którzy mają długoletni staż w swoim fachu. Zapewnia kompleksowe badania wzroku, nie tylko pod dobór korekcji okularowej, ale także pod dobór soczewek kontaktowych wraz z ciśnieniem i dnem oka. Od roku oferta gabinetu powiększona jest o sprzęt do OCT, czyli badania jedną z najnowocześniejszych metod diagnostycznych w kierunku jaskry i chorób siatkówki. Specjaliści pracujący w gabinecie Optylux korzystają na co dzień z profesjonalnych sprzętów komputerowych, takich jak VisuReal. VisuReal to nie tylko najbardziej precyzyjne określenie parametrów soczewek okularowych względem opraw, to także system doradzający wybór soczewek, powłok, a także opraw okularowych i barwień z możliwością natychmiastowej wizualizacji.

W zasobach Optylux znajduje się także nowoczesna szlifiernia soczewek okularowych. Dzięki temu w wyjątkowo szybki, a zarazem precyzyjny sposób pracownicy salonu optycznego wykonują idealnie "skrojone" soczewki do danej oprawki. Okulary wykonywane są na automatach szlifierskich najnowszej generacji. Końcowy montaż i regulacja okularów zawsze odbywa się ręcznie, przez co Optylux gwarantuje najwyższą jakość dopasowania okularów do indywidualnych potrzeb klienta.

W salonie optycznym Optylux klienci znajdą oprawy różnych światowych marek, wprowadzanych do oferty prosto po premierach z Międzynarodowych Targów Optycznych z Paryża, Silmo i Mido. Orerta ta dotyczy również okularów słonecznych.

W salonach Optylux znajduje się także oferta akcesoriów do okularów, takich jak: etui, łańcuszki i sznureczki, płyny oraz ściereczki do czyszczenia okularów. Oprócz tego soczewki kontaktowe i płyny dezynfekujące do nich. Warto zaglądać na ich stronę internetową oraz stronę facebook, aby na bieżąco śledzić aktualne promocje i nowości.


Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 10% na okulary korekcyjne,
- 10% na oprawy przeciwsłoneczne.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu ważnej Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.