Agencja Reklamowa Teya

ul. Kossaka 4/10, 83-000 Pruszcz Gdański
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Agencja Reklamowa Teya


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Agencja Reklamowa Teya tworzy strony internetowe w oparciu o systemy zarządzania treścią. Specjalizuje się w CMS Joomla!.

Agencja zbuduje Waszą markę w internecie. Zadba o identyfikację graficzną, komunikację marki, pomoże w stworzeniu oferty. Stworzy nowoczesne, funkcjonalne i dopasowane do różnych rozdzielczości ekranów strony internetowe. Dobierze i wykona pasujące do produktu/usługi klienta materiały reklamowe.

Teya projektuje: autorskie layouty strony, logotypy, slajdery, ikony, banery internetowe, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, naklejki, teczki ofertowe, opakowania i wiele innych. Firma oferuje również materiały reklamowe: kubki, smycze reklamowe, długopisy, breloki, notesy, kalendarze, torby, odzież reklamową, itp.

Jeśli brakuje Wam czasu na administrowanie stroną internetową, to zadanie również możesz powierzyć agencji – ma wieloletnie doświadczenie w administracji Joomla! Strona www jest na bieżąco monitorowana przez system, a dzięki temu wszelkie błędy są szybko naprawiane.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 10% na wszystkie usługi.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu ważnej Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.