Wyprzedaż Kocykowa

Uwaga! Uwaga! Czas na przedwakacyjne porządki na półkach w dziecięcych pokojach!

Zróbcie je razem z nami – 1 czerwca podczas Wyprzedaży Kocykowej! Zapraszamy do wystawienia swojego stoiska w Paku Kulturowym Faktoria w godzinach 12:00-15:30 (Festyn Rodzinny z okazji Dania Dziecka).

Będzie to okazja, by spróbować swoich sił jako sprzedawca. Na krótką chwilę każde dziecko może zamienić się w prawdziwego biznesmena i zbudować swój własny stragan z maskotkami, grami i lalkami. Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów, powinni być usatysfakcjonowani. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego (pamiętajcie o swoich kocykach!).

Przynosimy zabawki, które są sprawne i w dobrym stanie, także książki i płyty z filmami. Upewnijcie się, że zabawki na baterie mają włożone nowe baterie, a gry i puzzle zawierają wszystkie elementy. Nie przynoście zabawek militarnych!

Wierzymy, że Dziecięcy Pchli Targ będzie doskonałym pretekstem do zrobienia wiosennych porządków na półkach, albo… nowych zakupów.

Udział w zabawie zarówno dla sprzedających jak i kupujących jest całkowicie bezpłatny i równoznaczny z akceptacją REGULAMINU 

P.S. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy! Przychodzisz, rozkładasz swoje stoisko i już! Zapraszamy 🙂

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z sekretariatem CKiS: tel. 58 682 35 71