Półmaraton Pruszcz Gdański

Półmaraton Pruszcz Gdański odbędzie się 19 marca 2023 roku. Będzie doskonałą okazją do sprawdzenia swojej dyspozycji przez wielu biegaczy, którzy zamierzają pobiec tydzień później maraton w Warszawie lub w kwietniu w Poznaniu.

Półmaraton Pruszcz Gdański będzie doskonałą okazją do sprawdzenia swojej dyspozycji przez wielu biegaczy, którzy zamierzają pobiec tydzień później maraton w Warszawie lub w kwietniu w Poznaniu. Trasa biegu poprowadzi ulicami miasta. Szczegóły trasy zostaną podane do końca stycznia.

Start i meta będzie miała swoje miejsce na stadionie sportowym Centrum Kultury i Sportu (CKiS)  w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Chopina 34. Tam również w budynku CKiS znajdzie się biuro zawodów. Każdy z biegaczy po ukończeniu zawodów otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi puchary i drobne nagrody rzeczowe w kategoriach open i grupach wiekowych. 

Imprezą towarzyszącą będzie „Piątka nad Radunią”. To będzie druga edycja biegu na dystansie pięciu kilometrów. Start biegaczy tego wydarzenia nastąpi o godz.10:10. 

Link do zapisów https://elektronicznezapisy.pl/event/7696/strona.html