Image

Promocje Walentynkowe z Pruszczańską Kartą Mieszkańca

Przed nami walentynki, dzień wyjątkowy dla zakochanych. Jak co roku, Partnerzy Pruszczańskiej Karty Mieszkań przygotowali z tej okazji specjalne oferty dla użytkowników Pruszczańskiej Karty Mieszkańca.

Dodatkowe rabaty proponują:
heart MAGDALENA CYGANIK TRENER PERSONALNY
Oferuje trening dla par ze zniżką 25% za jeden trening lub zniżkę 200 zł za pakiet treningów. Oferta ważna do 15 lutego 2023 r.
Zróbcie coś razem! 🤗 Wspólny trening zbliża.

heart IZOFONIS APARATY SŁUCHOWE
Oferuje 14% rabatu na baterie i usługę czyszczenia aparatu w terminie 13 i 14 lutego 2023 r. W dniach 13 i 14 lutego rabat 14% łączy się z dostępnymi promocjami.
Zadbaj o najbliższych.

heart DOM KWIATÓW
Oferuje 10% rabatu (od ceny regularnej) na bukiety w Kwiatomatach zlokalizowanych w Pruszczu Gdańskim. Oferta ważna dla wszystkich mieszkańców i obowiązuje tylko 14 lutego 2023 r.

heart NOSTROMO SOLUTION
Oferuje 14% rabatu na usługę wsparcia informatycznego i wdrożenia dla firm oraz support programów księgowych. Oferta ważna do 17 lutego 2023 r. Zakochaj się w bezpieczeństwie!

heart PRACOWNIA FLORYSTYCZNA ALEXA FLOWERS & DECORATIONS
Oferuje 10% na rośliny doniczkowe z walentynkową dekoracją oraz 10% na bukiety i kompozycje dla ukochanej osoby. Oferta ważna do 28 lutego 2023 r. 

Sprawdź także ofertę pozostałych naszych Partnerów, znajdziesz tam upominki, kwiaty, usługi beauty i wiele innych ofert w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj ze zniżek z Pruszczańską Kartą Mieszkańca: lista partnerów Pruszczańskiej Karty Mieszkańca

Nowość na walentynki – Kwiatomaty Domu Kwiatów
Niezwykła innowacja weszła na rynek pruszczański, aby zrewolucjonizować dostęp do świeżych kwiatów i wyjątkowych bukietów. Szybki, bezproblemowy proces, na dodatek zminimalizowane ceny. Te cechy chwalą sobie klienci wybierający ten sposób odbioru zamówień. Kwiatomat może pracować na zewnątrz w lecie, jak i zimie. Specjalistyczny układ chłodzenia zapewnia stałą temperaturę bezpieczną dla kwiatów. Proces zakupu odbywa się bardzo prosto. Klient na ekranie dotykowym wpisuje numer komory, z której planuje kupić kwiaty, po czym wybiera sposób płatności kartą i przykłada kartę do terminala (aktualnie jedyny sposób zapłaty to płatność kartą). Po akceptacji płatności Kwiatomat otwiera odpowiednie drzwi i przez 40 sekund czeka na odbiór towaru.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia bukietu w kwiaciarni stacjonarnej Domu Kwiatów i odbioru w jednym z Kwiatomatów znajdujących się w poniższych lokalizacjach:
ul. Wojska Polskiego 38, Pruszcz Gdański (przy banku PKO)
ul. Chopina 36, Pruszcz Gdański (przy centrum handlowym Arbat)
kwiatomat
Zdjęcie: Dom kwiatów