CP Green Energy

ul. Obrońców Wybrzeża 2b, 83-000 Pruszcz Gdański
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

CP Green Energy


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

CP GREEN ENERGY to grupa profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii. Jej instalacje wykonane są z najwyższej jakości elementów, trwałe na lata, efektowne i w najlepszej możliwej cenie.

Firma oferuje kompleksową obsługę, dzięki której bez problemu przejdziemy przez każdy etap realizacji: audyt, projekt, wycena, montaż, podłączenie do OSD. Pomogą także w procesie pozyskiwania dofinansowania. Wykonują instalacje dla osób prywatnych, firm i rolników, systemy o mniejszej lub większej mocy.
 
Zakres oferty CP GREEN ENERGY
 
Fotowoltaika dla domu i firmy
Fotowoltaika jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów uniknięcia stale rosnących rachunków za prąd. Można ją traktować jako oszczędność i nie płacić za prąd, albo jako inwestycję. Stopa zwrotu jest bezpieczna i sięga 13-17% rocznie. Takie oszczędności albo inwestycje będą pracować dla inwestora przez dziesiątki lat praktycznie bezobsługowo.

Dzięki instalacji fotowoltaicznej korzystamy z energii wyprodukowanej na naszym dachu bądź na gruncie. Jako prosument, czyli producent i równocześnie konsument energii elektrycznej, możemy przesłać nadmiar wyprodukowanej energii do sieci i odebrać w innym terminie, na przykład w nocy lub w pochmurny dzień, kiedy panele produkują mniej energii. CP Green Energy współpracuje z markami:
• Ja Solar,
• Ulica Solar,
• Growatt,
• Huawei.

Pompa ciepła do ogrzewania
Pompy ciepła powietrze-woda wykorzystują niewyczerpywalne, odnawialne źródło energii – powietrze atmosferyczne. Zestawienie powietrznej pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej daje praktycznie 100% niezależności ekonomicznej domu i firmy od zewnętrznych dostawców energii. Pompy ciepła są bezobsługowe, a ich wydajność jest do 4x większa od innych opcji grzewczych. CP Green Energy współpracuje z markami:
• Fujitsu,
• Daikin.

Przydomowa elektrownia wiatrowa
Turbina wiatrowa pozwala na przetworzenie 71% (0,42 liczby Betza) energii wiatru na energię elektryczną. Instalacja wiatraka przy domu to korzyść, dzięki której od pierwszego dnia można rozpocząć produkcję energii. W ofercie CP Energy znajdziemy dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania wykorzystujące energię wiatrową. CP Energy współpracuje z markami:
• Ecorote.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 10% na instalacje fotowoltaiczne,
- 15% na przydomowe wiatraki,
- 10% na pompy ciepła.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu ważnej Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.